Uriah Hall wyjaśnia, jak przepracować myśli samobójcze po wyjściu z UFC

Uriah Hall wyjaśnia, jak przepracować myśli samobójcze po wyjściu z UFC

Glendale w Arizonie. – Po trzymaniu się z dala od promocji, dzwoniąc do domu przez prawie dekadę, Sala Oriya Znalazł się w bardzo ciemnym miejscu.

Hall, były zawodnik wagi średniej UFC, poznał rodziny w 17. sezonie „The Ultimate Fighter” w 2013 roku. Po 19 walkach z promocją Hall zdecydował, że Czas odwiesić rękawiczki Odszedł z MMA w sierpniu.

Jednak ten krok pozostawił mu więcej pytań niż odpowiedzi, a depresja zaczęła się pojawiać. Podczas pobytu sam w swoim domu Hall przyznaje, że myślał o samobójstwie, ponieważ niepewność co do jego przyszłości stała się takim ciężarem.

„Byłem w dziwnym miejscu”, powiedział Hall dziennikarzom, w tym MMA Junkie, podczas sesji medialnej podczas otwartych ćwiczeń Paul vs. Silva. „Po odejściu z MMA wpadłem w naprawdę głęboką dziurę. Jeśli mogę o tym mówić, popadłem w głęboką depresję. Wielu sportowców, kiedy robisz coś od tak dawna, to wiesz? „Jestem piłkarzem. Tylko lub tylko fighterem. Ludzie nie widzą tego, kiedy wychodzisz na zewnątrz, mówisz: „Czekaj, nic więcej nie mogę zrobić?”

„Spędziłem ostatnie 20 lat mojego życia, poświęcając siebie i swoją duszę jednej nieruchomości, która nagle zniknęła. Tak więc było kilka naprawdę głębokich i ciemnych miejsc i na szczęście miałem wokół siebie odpowiednich ludzi do wsparcia ja.”

Na szczęście Hall nie przejrzał tych mrocznych myśli i był w stanie przekazać swoją wiadomość zaledwie kilka dni przed wkroczeniem na ring bokserski, aby zmierzyć się z byłą supergwiazdą NFL Le’Veon Bell. Mecz będzie głównym wydarzeniem przed Anderson Silva vs Jake Paul na Desert Diamond Arena.

Hall przyznaje, że boks nie był na jego radarze po odejściu z MMA, ale wyzwanie pojawiło się i podjęło je, być może dla lepszej rywalizacji.

„Kiedy mówię, że miałem depresję, w pewnym momencie nawet spojrzałem na swoją broń palną” – powiedział Hall. „Na przykład, poczekaj chwilę, mógłbym pójść naprawdę ciemną drogą, jeśli się z tego nie wydostanę. A ludzie nie rozmawiają o tym gównie.

READ  Mariners kontynuują grę w połowie meczu przed Blue Jays z kolejnym zwycięstwem dla A

„Depresja to prawdziwa rzecz, a jeśli nie masz odpowiedniej grupy wsparcia, systemu wsparcia, nie wyjdziesz z tego, człowieku. Jeśli spojrzysz na Robina Williamsa i wszystkich tego rodzaju ludzi, to” re jak: „Jak się zabiłeś? Rozumiem. Jak w tym momencie, w końcu zrozumiałem… Siedziałem na sofie dosłownie przez tydzień z rzędu, nie wiedząc, co robić. Pamiętam otwarcie drzwi po raz pierwszy, gdy zobaczyłem światło słoneczne, pomyślałem: „Co do cholery”.

UFC daje sportowcom dostęp do telemedycyny w celu rozwiązania problemów związanych ze zdrowiem psychicznym za pośrednictwem UFC Performance Institute, jednak nie jest jasne, czy ta usługa obejmuje emerytowanych zawodników.

Z nowym wyzwaniem zaledwie kilka dni przed jego zawodowym debiutem w boksie, Hall cieszy się, że ma wokół siebie odpowiednich ludzi i nowy projekt, który pomoże mu wyrwać go z jego ciemnej plamy.

„Było naprawdę ciemno i bardzo się cieszę, że mogę z tego wyjść” – powiedział Hall. „Zachęcam ludzi, wiem, że trudno o tym rozmawiać lub rozmawiać z kimś o tym, ale wiem, że ta aktywność coś robi. Dosłownie, wstawanie i chodzenie na zewnątrz pomogło mi w namyśle”.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *