Uriah Hall kontra Le’Veon Bell przedstawia pełny film walki

Zegarek Sala Oriya vs.

Paul podpisał kontrakt z Silvą 29 października na Desert Diamond Arena w Glendale w Arizonie.Levon Bell (0-1) zderzył się z byłym zawodnikiem UFC Uriah Hall (1-0) w dolnej karcie. Walka była transmitowana na żywo w programie Showtime pay-per-view.

Zobacz najciekawsze momenty w poniższym filmie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Bell vs. Sala, sprawdź blog na żywo Od Alexandra K. Lee z MMA Fighting.

pierwsza runda: Dzwonek wcześnie skupia się na ciele. Hol po prostu przechodzi obok. Zerkanie tuż obok Hole odpycha Billa. Dziesiątki wielkich liter wyjechały na salę. Dzwonek przykleja bułeczki do ciała, gdy się obraca. Dziura przechodzi przez górę w prawo. Wyniki lewej ręki za halę. Hall zaczyna dostawać ciosy. Lewa ręka przy hali ponownie zdobywa punkty. Bell uderza pięścią, ale nic trudnego. Hall wątki ze sobą. Bell wygląda, jakby został uderzony przez kontratak Halla.

Walka MMA Runda 10-9, Hala.

druga runda: Więcej ciosów niż dzwonek. Hall ląduje prawą ręką po kolejnym ciosie. Bell łączy się prawą ręką, jego najlepszy strzał do walki. Hall posuwa się lewą stroną. Hall zaznacza dzwon z prawej strony. Hall uderzył go bezpośrednio w ciało Bella. Buczenia wychodzą z pełną mocą, ponieważ żaden z wojowników nie wydaje się być zainteresowany zwiększaniem prędkości. Hall wydostaje się z niego trzema szybkimi prawymi hakami. Strzelaj z sali z pewnością siebie.

Walka MMA Runda 10-9, Hala. Generalnie sala 20-18.

Trzecia runda: Dobra prawa ręka Halla trzyma przedni dzwonek. Hall wykazał większą pilność po ostrzeżeniu na rogu, że sędziowie mogli dać Bellowi Rundę 2. Zajrzyj tuż obok sali. Hak przedpokoju lewy. Bill nadal klika w środkowej części Dziury. Hall zadaje kilka dobrych ciosów, gdy idzie na Billa. Lewa ręka Halla, Bell odpowiada prawym licznikiem. Hall zadaje solidny cios. Bill wspiera salę z czystym podbródkiem. Niechlujna wymiana bokserska, gdy zbliżamy się do finałowej rundy.

READ  Canadiens' Hughes idealnie pasuje do pożądanego podwozia Molsona

Walka MMA Runda 10-9, Hala. Ogólnie hala 30-27.

Czwarta runda: Hak w lewo od dziury, aby rozpocząć czwarty. Hall ląduje po rozszczepieniu ciała Billa. Otwór stabilizuje się precyzyjnymi pociągnięciami. Bale raz po raz podchodzi do ringu. Hala szuka miejsca do rzucania. Łączenie dzwonka praworęcznego. Górna część hali. Twardo tuż przy Hole. Za nim najgłośniejszy, Bill w defensywie. Żaden z zawodników nie pojawił się odświeżony mniej niż minutę temu. Zbliżają się 10 sekund przed końcem. Entuzjastyczna wymiana zdań przed dzwonkiem.

Walka MMA Runda 10-9, Hala. Generalnie sala 40-36.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top