Unikalne elementy dekoracyjne: 5 modnych pomysłów na piękniejszą przestrzeń życiową

Jeśli w twoim domu jest miejsce, które jest często używane i lubiane, to musi to być część dzienna. W końcu jest to miejsce, w którym oglądasz filmy z rodziną, dzielisz się historiami z gośćmi lub spacerujesz z książką. A ponieważ odgrywa tak wiele ról, upewnij się, że Twoja przestrzeń życiowa zostanie poddana bardzo potrzebnej renowacji. Ashish Dhingra, założyciel marki mebli domowych, dzieli się pomysłami na upiększenie przestrzeni życiowej


1. Zainstaluj oświadczenie artystyczne


Zawieszki ścienne, plakaty w stylu vintage, zdjęcia lub dzieła sztuki współczesnej — istnieje wiele atrakcyjnych elementów akcentujących, których możesz użyć, aby uzyskać ekscytujący wygląd. Po prostu upewnij się, że pasuje do wystroju Twojego salonu.

2. Wybierz dywan

Nie zdasz sobie z tego sprawy, ale dobrze dobrane i odpowiednio ułożone dywany mogą nadać przestrzeni nowy wymiar i wzbogacić kolorystykę i fakturę. Aby uzyskać luksusową przestrzeń życiową, wypróbuj dywany perskie lub orientalne. A jeśli chcesz, aby były trwałe, dywany wykonane z nylonu lub polipropylenu są bardzo trwałe i nadają się do regularnego użytkowania.

3. Zdobądź wielkość żyrandola

Żyrandol nie tylko dodaje blasku przestrzeni, ale także nadaje charakter pomieszczeniu. W zależności od wystroju możesz wybierać spośród żyrandoli kryształowych, żyrandoli prostych, żyrandoli wodospadowych lub żyrandoli świecowych.

4. Przynieś naturę

Nowy trend idzie na zielono. Przynieś więc trochę roślin domowych, aby ożywić salon. Utrzymywanie roślin w pomieszczeniach może pomóc zmniejszyć stres, zwiększyć produktywność i poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach. Niektóre urocze opcje to Jadeit, Oxalis, Sznur pereł i Tillandsia.

5. Dodaj półkę na książki
Jeśli masz puste rogi w salonie, dlaczego nie dodać wysokiej półki na książki? Będzie wyglądać wytwornie i elegancko. Możesz także dodać czasopisma, rodzinne ramki na zdjęcia i ładne pamiątki wraz z kolorową księgozbiorem.

READ  Czarna dziura otacza przestrzeń tak bardzo, że astronomowie widzą za nią światło

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top