Ulta Beauty, Big Lots, Autodesk, Workday i nie tylko

Ulta Salon Kosmetyczny.

Scott Millian | CNBC

Sprawdź, które firmy trafiają na pierwsze strony gazet w piątek w południe.

Ulta Beauty Sprzedaż detaliczna kosmetyków wzrosła o 10% po wynikach kwartalnych i przychodach przekraczających oczekiwania. Ulta Beauty przez cały rok prezentowała się również lepiej niż oczekiwano.

Amerykański orzeł Akcje spadły o 4,2% po tym, jak detalista odnotował słabsze niż oczekiwano przychody kwartalne. American Eagle odnotował przychody w wysokości 1,055 mld USD w porównaniu z szacunkami Refinitiv wynoszącymi 1,142 mld USD.

Autodesk – Akcje wzrosły o prawie 9% po tym, jak firma informatyczna poinformowała o zarobkach i przychodach, które przekroczyły oczekiwania analityków. Autodesk odnotował łączny dochód netto w wysokości 1170 miliardów dolarów, co jest wynikiem lepszym niż konsensus Refinitiv wynoszący 1,145 miliarda dolarów. Zarobki firmy wyniosły 1,43 dolara na akcję, przekraczając oczekiwania o prawie 9 centów na akcję.

Wiele Akcje spadły o 10% po tym, jak dyskont ogłosił utratę zysku. Big Lots powołał się na presję inflacyjną, jednocześnie wydając słabsze prognozy całoroczne. Porównywalna sprzedaż w sklepach firmy również spadła bardziej niż oczekiwano.

Bindudu Akcje wzrosły o 10% po tym, jak chińska firma e-commerce podała wyniki kwartalne, które przekroczyły oczekiwania. Pinduoduo odnotowało również 7% aktywnych nabywców w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku.

Del Akcje spółki informatycznej wzrosły o 12,5% po lepszych niż oczekiwano zyskach i zwrotach za poprzedni kwartał. Producent komputerów powiedział, że skorzystał ze wzrostu popytu na komputery stacjonarne i laptopy ze strony klientów biznesowych.

Czerwony robin – Akcje Red Robin Gourmet Burgers wzrosły o 19,6% po tym, jak sieć restauracji przekroczyła szacunki przychodów i podzieliła mniej niż oczekiwano stratę w ostatnim kwartale. Podobna sprzedaż w sklepach wzrosła o 19,7% rok do roku, przekraczając prognozę StreetAccount na poziomie 17%.

READ  Cztery rodzaje mrożonego mango wycofane z powodu zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu A

Technologia MARVEL Akcje wzrosły o prawie 5% po tym, jak firma podała wyniki przekraczające oczekiwania. Marvell Technology odnotował zysk w wysokości 52 centów na akcję przy przychodach w wysokości 1,447 miliarda dolarów. Analitycy ankietowani przez Refinitiv oczekiwali zysku w wysokości 51 centów na akcję przy przychodach w wysokości 1,427 mld USD.

dzień pracy Akcje spadły o ponad 6% po tym, jak firma zarządzająca kapitałem ludzkim poinformowała o zyskach poniżej oczekiwań. Dzień Roboczy odnotował zysk w wysokości 83 centów na akcję, który był niższy od szacunków Refinitiv wynoszących 86 centów na akcję.

Przyczyniły się do tego Tanaya Machel z CNBC, Hana Miu i Samantha Soobin.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top