Ukryte rabaty Apple MacBook Air

drugie pokolenie Apple krzemowy MacBook Air po raz pierwszy w Ogólnoświatowa Konferencja Deweloperów W czerwcu br. Będąc flagowym laptopem i komputerem M2 skierowanym do przeciętnego konsumenta, popyt był wysoki. Wzrost ceny, aż do 1299 USD, przyciągnął wielu, którzy mieli nadzieję, że nowa technologia spadnie do ceny 999 USD.

Apple trzyma w tym miejscu MacBooka Air M1, ale teraz pojawiła się inna opcja na ten problem i czai się on w czeluściach sklepu internetowego Apple.

Spojrzenie na stronę MacBook Air w witrynie Apple pokazuje różne opcje zakupu nowego laptopa — istnieje nawet kusząca oferta kredytu, jeśli jesteś Handluj starszym kwalifikowanym komputerem. To, czego nie widzisz, to link do pliku Odnowiony oddział z certyfikatem Apple. Tutaj znajdziesz wiele (ale nie wszystkie) produktów Apple z różnymi poziomami rabatu. Właśnie pojawił się MacBook Air M2.

Maszyny są objęte zniżkami do 150 USD w zależności od wybranych specyfikacji. Chociaż są to maszyny do renowacji, oznacza to, że technicy Apple widzieli te urządzenia przed ich zatwierdzeniem. Nadal masz 12-miesięczną gwarancję i możliwość zakupu Apple Care.

Dla tych z ograniczonym budżetem, którzy szukają MacBooka Air ze zaktualizowaną konstrukcją, większą liczbą rdzeni GPU, szybszym ładowaniem i różnymi poprawkami, ten odnowiony sprzęt ma wiele sensu. Otrzymasz najnowszy laptop Apple, ten sam spokój ducha i miejsce w czołówce komputerów z systemem macOS, a wszystko to przy dużych oszczędnościach.

Poziomy zapasów nie są gwarantowane, więc jeśli szukasz konkretnej konfiguracji, możesz chcieć dwukrotnie sprawdzić w sklepie, czy nie jest ona od razu dostępna.

Przeczytaj teraz najnowsze wiadomości o nadchodzącej premierze MacBooka Pro…

READ  Wprowadzenie na rynek NVIDIA Scrubs GeForce RTX 4080 12 GB; 16 GB jako jedyna karta RTX 4080

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top