Ukazał się nowy zwiastun Dungeon Fighter Duel

Od tego czasu minął prawie rok DNF Duel (lub Dungeon Fighter Duel) zostaje po raz pierwszy ujawniony jako najnowsza bijatyka od Arc System Works., ale od tego czasu nie widzieliśmy nic więcej.

Ale to wszystko zmieniło się dziś wieczorem, gdy Nexon i Neople wypuszczają nowy zwiastun pokazujący więcej rozgrywki dla DNF Duel.

Podobnie jak poprzedni zwiastun, nowe spojrzenie na pojedynek DNF skupia się wyłącznie na rozgrywce i filmikach postaci/klas Berserkera, Inkwizytora, Napastnika, Grapplera i Rangera, chociaż opis potwierdza, że ​​w grze będzie oczywiście więcej postaci.

Chociaż minęło dużo czasu, odkąd ostatni raz widzieliśmy demo popularnego Dungeon Fighter Online MORPG, jest bardzo niewiele dodatkowych informacji, o których wcześniej nie wiedzieliśmy.

Widzimy jednak bardziej dopracowaną bijatykę z kilkoma świetnymi wstępami i hackami przed bitwą, a także ogólną rozgrywką.

Jedną namacalną różnicą w tym zwiastunie w porównaniu do 2020 roku jest to, że oczywisty specjalny system anulowania, którego wydaje się używać DNF Duel, ma teraz inną fluorescencję między czerwoną i żółtą, chociaż nie wiemy jeszcze, jakie ma znaczenie.

Zdjęcie zwiastuna pojedynku DNF nr 1

Zdjęcie zwiastuna pojedynku DNF nr 2

Zdjęcie zwiastuna pojedynku DNF nr 3

Obraz zwiastuna DNF Duel #4 مقطورة

Zdjęcie zwiastuna DNF Duel # 5.

Zdjęcie zwiastuna pojedynku DNF nr 6

Obraz zwiastuna DNF Duel #7 مقطورة

Obraz zwiastuna DNF Duel #8 مقطورة

Obraz zwiastuna DNF Duel #9

Kliknij na obrazy, aby zobaczyć większe wersje

Nowy myśliwiec jest opracowywany przez ArcSys wspólnie z Neople i Eighting, firmą, która wcześniej pracowała nad Bloody Roar i Marvel vs. Capcom 3.

Mistrz planowania Dragon Ball FighterZ, Ryosuke Kodani, został wcześniej ujawniony jako dyrektor DNF Duel, chociaż nie jest jasne, który zespół w ArcSys pracuje nad tym projektem i jak duże obciążenia wykonują.

Obecnie nie są znane żadne informacje o okresie premiery gry ani platformach docelowych.

Możesz sprawdzić zwiastun powtórki Dungeon Fighter Duel poniżej.

READ  Odrodzenie, aby usunąć stukanie z Apex Legends

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top