Uderzenia Bo Nikala „Podpisane” Szemajewa w zapasach

Los Angeles – Aaron Biko Widzi duży potencjał dla Bo Nickala w MMA.

Zawodnik wagi piórkowej i wybitny zapaśnik Bellatora wierzy, że Nickal jest gotowy na wielkie rzeczy w swojej karierze bojowej. Nickal, który w MMA był tylko 3:0, niedawno dołączył do UFC po dwóch szybkich zwycięstwach w Contender Series Dany White’a. Było dużo szumu po przybyciu Nickala do UFC, a Pico (10-3 MMA, 10-3 BMMA) potwierdza, że ​​to wszystko jest bardzo zasłużone i prawdziwe.

„Jeśli ktokolwiek może teraz pokonać Khamzata (Chimaeva), naprawdę myślę, że Bo Nickal może to zrobić” – powiedział Biko dla MMA Junkie. „Ludzie pomyślą, że jestem szalony, ale on jest bardzo dobrym zapaśnikiem”.

Pico nie tylko wierzy, że Nickal może pokonać czołowego zawodnika w Chimaev tylko w trzech walkach w swojej karierze, ale także wierzy, że Nickal zostanie mistrzem UFC.

Nickal ma obecnie zadebiutować 10 grudnia Na UFC 282 kontra Jimmy Beckett. Biko chce, aby Nikal nie śpieszył się z karierą i nie przekraczał procesu rozwoju, który w jego oczach nie potrwa długo.

„Myślę, że prawdopodobnie będzie więcej walk, ale nie sądzę, że to potrwa długo” – powiedział Biko. „Tak naprawdę tego nie robię, sposób, w jaki radzi sobie z drutami, naprawdę domyśli się, co musi zrobić… Jeśli umieścisz bu nicala w meczu zapaśniczym, Bu nikal „opracuje to”. Nie będzie konkursu.

„Jeśli masz zapasy Khams i Bo Nikal, będzie to łatwy dzień dla Bo Nikala. Musi tylko wypracować kilka rzeczy i zdobyć więcej doświadczenia. Nie sądzę, że powinien się spieszyć, będzie gotowy. „

Picot wrócił do klatki w sobotę w głównej karcie dla Bellatora 286 przeciwko Jeremy’emu Kennedy’emu (17-3 MMA, 2-1 BMMA). Będzie ścigał swoje siódme zwycięstwo z rzędu.

READ  Nie oczekuj, że smary olejowe pociągną Kucherova z Evanderem Kane'em na długoterminową rezerwę rany

Aby uzyskać więcej informacji na temat karty, odwiedź MMA Junkie Event Center za 286- Masud.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top