Tylko w pudełku: Mikey Vinevsky odrzuca skandal z “gwiazdą magazynu TVP INFO” w hotelu pod Ukowem

Na swoim profilu na Facebooku kilka dni temu Piotr Krisiak Był artykuł o gwałcie, który rzekomo miał miejsce rok temu Drużyna zawodników Miss Generation. Dziennikarz opowiedział historię młodej kobiety Miał zostać zgwałcony Podczas zgrupowania zorganizowanego w & nbspphotel Barcelona Palace w & nbspKlimki k / Łukowa. Osobę, która ma być zgwałcona, przedstawiła Chrysia „Gwiazda DVP”. Wkrótce na stronach Oneta zaprzeczył plotkom, że był bohaterem wydania Jaroslav Zakimovich.

Celebrytka powiedział, że chce usunąć wpis o tym skandalu, a kiedy Krzysztof tego nie zrobił, Zakimowicz Pozew o zniesławienie. Następnie Krisiak zamieścił nagranie swojej rozmowy z „gwiazdą” w sieci, w którym to momencie mówca najpierw zapomniał się zakryć i ostatecznie zakończył rozmowę, mówiąc, że nie podał żadnych informacji o swoim pobycie w hotelu.

Zapytał go Krisiak, który chciał przypomnieć „Quiastore” o wydarzeniach z końca stycznia i początku lutego 2020 roku Michał WiśniewskiW tym czasie powinien znajdować się w & nbsphotel. Narrator Krisiaka nie pozwolił im się tam spotkać.

Nie jestem z Mikiem Wynewskim na Łukowie – Odpowiedział.

Zobacz też: Laura Bresca kpi z Jarosvy Zakimovicha

bDAdzRjh

Postanowiliśmy skontaktować się z & nbspMichałem Wiśniewskim i zapytać, jak wspominał swój pobyt w & nbspKlimkach.. Śpiewak potwierdził nam, że był w & nbsphotelu pod Łukowem pod koniec lutego, bo tam dał koncert. Jak mówi – Był zaskoczony, ponieważ byli tam uczestnicy grupPonieważ przedstawienie nie jest organizowane z myślą o & nbspnich.

Zrobiłem w tej sprawie małe dochodzenie, ponieważ nie pamiętam sytuacji – powiedział Vinevsky w wywiadzie Pudełko. Zasadniczo byliśmy w sali balowej tego hotelu z koncertem dźwiękowym i było kilka warsztatów dla tych „miss”. “Miski” musiała nazywać właścicielka hotelu, nic nie wiem – oczywiście nie przez nas, oni nie mówią po polsku, gramy po polsku, więc nie kupili biletów. Nie mam pojęcia. Ale wiem, że tak było, bo pamiętam – mówi Vinevsky.

READ  Będzie więcej ograniczeń na święta wielkanocne. Premier potwierdza

Piosenkarz mówi, że nie ma nic wspólnego z warsztatami i grupą w Nbsphotel, Koncert odbył się 30 stycznia, kilka dni wcześniej niż wydarzenia opisane przez Krzysztofa.

bDAdzRji

Odciąłem się, bo mnie tam nie było. Mieliśmy koncert w & Nbspgodz. 14 lub 16 – mówi Mikey Vinevsky.

bDAdzRjj
bDAdzRjC

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top