Tyler Tracy wyjeżdża z Polski do Freeport

Trener Polski Tyler Tracy uspokoił swoich podopiecznych podczas przerwy w drugiej połowie meczu o mistrzostwo stanu klasy B ze Starym Miastem 28 lutego 2014 roku w Cross Insurance Center w Bangkoku. Portland Press Herald Zdjęcie pliku

Dyrektor Freeport Athletics, Craig Sickles, ogłosił we wtorek we wtorkowym e-mailu, że Tyler Tracy zastąpi Billa Ridge’a, który wygrał 44 mecze w ciągu siedmiu sezonów, jako nowy trener koszykówki Falcons.

Tracy przez 11 lat trenowała program dla chłopców w Polsce, zabierając Rycerzy na niespodziankę w finale stanowym klasy B w 2014 roku. Tracy został nazwany Southern Coach of Maine McDonald’s Class B zarówno w 2012, jak i 2015 roku, a jego drużyny wygrały Southern Regional Sports Championship w 2013, 2017 i 2018 roku.

Tracy jest również nauczycielem wychowania fizycznego / zdrowia w Freeford High School.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

Poprzedni

READ  Polska zamknie najbardziej zanieczyszczoną elektrownię w Europie do 2036 r. | Węgiel

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top