Tyler Breeze debiutuje po WWE

Daily Wrestling ogłosił, że były supergwiazda WWE Tyler Breeze (T Breeze) ma zadebiutować po WWE 25 września na CCW Arena w Pompano Beach na Florydzie.

Zgodnie z zapowiedzią poniżej, fani będą mogli spotkać się z Breeze w godzinach 16-18 przed rejestracją Sunshine State Superstars.

Piękny książę przybywa do Daily Wrestling: Z radością ogłaszamy, że 25 września, podczas swojego pierwszego występu poza WWE od ponad 10 lat, T Breeze (FKA Tyler Breeze) przyjeżdża do Pompano Beach na Florydzie na codzienne zapasy!

Fani będą mogli osobiście spotkać „The Prince Of Pretty” na naszym pierwszym masowym festiwalu w ciągu dnia od 16 do 18 każdego dnia, a następnie zobaczyć go na żywo wieczorem, podczas którego zdobywamy punkty Sunshine State Superstars!

Ceny biletów na każde wydarzenie zaczynają się już od 10 USD, a pełne informacje są już dostępne na stronie: www.dailywresTIX.com.

Przepustowość na cały dzień jest ograniczona, a gdy wszystkie bilety znikną, nie będą już sprzedawane. To co widzisz Jest Tym Co dostajesz! Dołącz do nas w południowej Florydzie na CCW Arena w Pompano Beach w sobotę 25 września i weź udział w pierwszym występie indie wrestlingu i festiwalu fanów T Breeze!

Były supergwiazda WWE Tony Ness również ma wziąć udział w wydarzeniu Daily Wrestling. To także jego pierwszy występ po WWE.

Breeze i Nese zostali dziś wypuszczeni z WWE 25 czerwca.

Poniżej znajduje się post na Instagramie Daily Wrestling i powiązane tweety:

READ  Priyanka Chopra przeprasza za udział w programie telewizyjnym dla aktywistów „Deaf Tone Deaf”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top