Twórcy Pokémon Go „Niantic Nowa gra mobilna to Pikmin Bloom”

Zrzut ekranu ze zwiastuna filmu Pikmin Bloom

zdjęcie: Niantic

Krótka i tajemnicza zapowiedziana w marcuA Nintendo i Niantic właśnie to zdjęli Bikmin Bloom, najnowsza gra powstała w wyniku współpracy obu firm.

Nic dziwnego, że jest bardzo podobny do Pokemon GoChodzi o wyjście do prawdziwego świata i interakcję z rzeczami. Pomysł polega na tym, że jesteś zachęcany do wyjścia z domu i pójścia na spacer i znalezienia nasion Pikmin Po drodze. Im więcej Pikmin znajdziesz, tym więcej możesz śledzić na ekranie, pozostawiając po sobie ogromny ślad kwiatów, który mogą zobaczyć inni gracze.

Jako miły akcent, twoje awatary w tej grze są przedstawione jako Miis. Poniżej znajduje się debiutancki zwiastun gry, który zawiera również krótką prezentację Shigeru Miyamoto.

To wszystko brzmi uroczo, pożytecznie i ładnie, ale wydaje się, że nie ma wiele do zrobienia poza spacerowaniem i robieniem tych magazynów, ponieważ picmin Wszechświat nie skupia się tak samo na dodatkowych czynnościach, takich jak bitwa lub łapanie wyjątkowych i zapadających w pamięć stworzeń, takich jak Pokemony Robić. Trudno zauważyć, że od tego czasu robi się tak duży postęp w oparciu o pocztę pantoflową Pokemony (I Pokemon Go Co za tym idzie) jest tyranem kultury popularnej i kochanym na całym świecie, podczas gdy Pikmin dla porównania to seria, o której czuliby się tylko fani Nintendo w pewnym wieku.

Ale potem się powtarza Pokemon Go Sukces tutaj prawdopodobnie nie jest celem! Bikmin Bloom Wydaje się, że to przyjemność być kimś, kto chce cię wydostać, a kiedy już tam będziesz, uatrakcyjnij swój spacer. Gdyby udało jej się choć trochę odnieść sukces z tymi przeciętnymi celami, to może być wszystko, co chciała zrobić.

Jestem w Australii i gra już się ukazała (choć nie jest to ostateczny tytuł), a Ninantic twierdzi, że w najbliższych dniach pojawi się na całym świecie.

READ  Xiaomi klonuje iPada Pro za połowę ceny: 386 USD

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top