Twój horoskop z wyprzedzeniem: 17 lipca

Twój horoskop z wyprzedzeniem: 17 lipca

Jeśli dzisiaj są twoje urodziny

Wpływ Neptuna na twoje urodziny otworzy tę część twojego umysłu, która odczuwa rzeczy, których inni mogą przegapić. Nie wątp w swoje instynkty i nie krępuj się działać, jeśli wszechświat wysyła Ci okazje znikąd — są one stworzone całkowicie na Twoją korzyść.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

To, czy spodoba ci się to, co musisz zrobić w następnym tygodniu, zależy całkowicie od nastawienia, które wybierzesz. Jeśli myślisz, że będzie fajnie, będzie fajnie, więc przywdziej swoją szczęśliwą minę i spraw, by trudne zadania wyglądały na łatwe.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Planety wskazują, że masz zamiar głębiej zaangażować się w projekt lub program, do którego podchodzisz bardziej jako hobby niż zawód. Wskazuje również, że masz to, czego potrzeba, aby być liderem, a nie tylko zwolennikiem.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Spróbuj oprzeć się instynktowi Gemini, aby ścigać się ze startu zatrzymanego do 100 mil na godzinę w ciągu najbliższych kilku dni. Bardziej zrelaksowane podejście do życia i jego problemów doprowadzi do takich rezultatów, jakich szukałeś w ostatnich miesiącach.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Słońce w Twoim znaku wprowadza Cię w tej chwili w bardzo optymistyczny nastrój i to dobrze, bo jeśli masz pozytywne nastawienie, wyniki w domu iw pracy również będą pozytywne. Życie jest dobre i staje się lepsze z każdą minutą.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Może się wydawać, że jakaś oferta jest zbyt dobra, aby ją odrzucić, ale zanim się do niej zobowiążesz, upewnij się, że to Ty skorzystasz z niej najbardziej. Czy może być ktoś, kto chce się z tobą podzielić tylko dla własnej korzyści?

READ  Bonusy kasynowe - przegląd oferty rynkowej

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Możesz ulec pokusie porzucenia związku, który powoduje wiele problemów, ale nie spiesz się. Aktywność kosmiczna w strefie przyjaźni na wykresie wskazuje, że sprawy przybiorą obrót na lepsze i że jest w tym duży zwrot.

Waga (24 września – 23 października):

Oprzyj się wszelkim pokusom zmiany kierunku lub zmiany metod i rutyny w ciągu najbliższych kilku dni. Planety ostrzegają, że jeśli zmienisz jedną drobną rzecz, nastąpi efekt pośredni i zanim się zorientujesz, zmieni cały twój świat.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Umiar jest koniecznością w następnym tygodniu. Jeśli jesteś jednym z tych Skorpionów, którzy mają skłonność do skrajności, być może będziesz musiał wykazać się silną wolą, aby powstrzymać się przed testowaniem swoich granic – a także testowaniem cierpliwości rodziny i przyjaciół!

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Ludzie na stanowiskach władzy będą patrzeć na ciebie z wielkim wsparciem przez kilka następnych dni, a jeśli odpłacisz za ich wiarę w ciebie, istnieje duża szansa, że ​​prędzej niż później pojawisz się na świecie. Pokaż im, co potrafisz.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Staraj się nie martwić tylko sprawami o mniejszym znaczeniu. Łatwiej to powiedzieć niż zrobić, ale jeśli pozwolisz, aby twoje lęki wymknęły się spod kontroli w tym tygodniu, możesz mieć trochę cennego czasu i energii na te rzeczy, które naprawdę się liczą.

Aquaros (21 stycznia – 19 lutego):

Kosmiczna aktywność w obszarze roboczym Twojego planisty sprawi, że nawet trudne zadania będą wydawać się łatwe przez następne siedem dni. Nawet nie próbując doskonalić tego, nad czym pracujesz, zrobisz jednakowe wrażenie na współpracownikach i pracodawcach. Zrobiłeś pierwszą klasę!

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Nawet jeśli jesteś typem Ryb, który woli unikać światła reflektorów, na pewno będziesz w centrum wydarzeń w tym tygodniu. Twoja postawa, którą możesz zrobić, zainspiruje innych do podążania za tobą i zanim się zorientujesz, możesz mieć mnóstwo obserwujących.

READ  Rihanna w rozmowach z NFL podczas pokazu przerwy Super Bowl

Dowiedz się więcej o sobie w sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *