Twitter usilnie stara się promować narzędzia zabezpieczające innych firm

Twitter uruchomił nowy ograniczony okres próbny, w którym narzędzia bezpieczeństwa innych firm będą promowane dla programistów natywnie w jego usłudze, Weź Crunch Raporty. Test początkowo skupi się na aplikacjach takich jak: blok imprezowyI Straż osobista I Umiarkowanyco może pomóc w zapobieganiu nękaniu i innym toksycznym treściom na platformie.

Dzięki temu doświadczeniu poszczególni użytkownicy zobaczą te usługi promowane za pomocą nowego routera, gdy wyciszą lub zablokują inne konto na Twitterze. Najważniejsze informacje o aplikacjach w Twitterze Toolbox, a niedawno uruchomiony Obecnie promuje w swoim profilu narzędzia Twittera innych firm centrum internetowe. „Twitter Toolbox zapewnia więcej rozwiązań poprawiających wrażenia z korzystania z Twittera” — czytamy w podpowiedzi, zanim wymienimy wybrane usługi.

Proces jest próbą promowania przez Twitter narzędzi innych firm na swojej platformie, która obecnie musi polegać na przekazie ustnym lub tradycyjnej reklamie, aby przyciągnąć nowych użytkowników. „[Developers] Chcemy użytkowników i chcemy zapewnić im właściwych użytkowników we właściwym czasie” – powiedział dyrektor ds. produktu na Twitterze, Amir Shivat, Weź Crunch.

Przykład monitu narzędzi innych firm, który pojawia się użytkownikom w teście.
Zdjęcie: Twitter przez Weź Crunch

Pojawia się, gdy Twitter próbuje naprawić swoje historycznie podzielone relacje z programistami zewnętrznymi. Na początku Twittera sieć społecznościowa miała bardzo otwarte podejście, umożliwiając programistom tworzenie w pełni funkcjonalnych klientów zewnętrznych dla swoich usług. Ale Do 2012 roku to podejście uległo zmianieA od 2018 r. Twitter jest aktywny Zabijanie rynku dla w pełni funkcjonalnych klientów zewnętrznych.

Ale już dwa lata później firma przebudowywała narzędzia dostępne dla zewnętrznych programistów. Wystrzelony Wersja 2 interfejsu API jest we wczesnym dostępie W 2020 r. z obsługą „wątków, wyników ankiet w tweetach, przypiętych tweetów w profilach, filtrowania spamu, bardziej zaawansowanego filtrowania przepływu i języka zapytań wyszukiwania”. Nowe API Opuścił wczesny dostęp w zeszłym rokuchoć to wciąż miejsca Trochę Ograniczenia deweloperów, takie jak ograniczenie do 500 000 lub 2 milionów tweetów miesięcznie, w zależności od ich warstwy dostępu.

Według Shivata nadzieja polega na wspieraniu wzajemnie korzystnych relacji między Twitterem a programistami zewnętrznymi. „Myślę, że Twitter to teraz stary telefon Nokia… To był dobry telefon. Ale jedyną aplikacją na nim był Snake, jeśli pamiętasz”, mówi Shivat. Weź Crunch. „Widzę przyszłość Twittera jako iPhone’a, w którym wartość, którą faktycznie uzyskujesz, wynika z innowacji dla programistów”.

READ  Wspaniałe gry zostały zamknięte szybko, zebrano 3,4 miliona dolarów

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top