Twitter pracuje nad nowymi funkcjami Spaces, w tym „restartem”: raport

Według doniesień, Twitter pracuje nad kilkoma nowymi funkcjami w swoich salach audio na żywo, w tym nad opcją odpowiadania.

Platforma mikroblogowa pracuje nad funkcjami, takimi jak zasady powtórek i uczestnicy Spaces.

Te funkcje są opracowywane i odkrywane w kodzie Twittera przez programistę i badacza aplikacji Nimę Owji, 9to5Mac wzmiankowany.

Według ustaleń Owji, Twitter pracuje nad opcją restartu. Obecnie użytkownicy mogą dołączyć do przestrzeni tylko podczas transmisji na żywo. Nie mogą ponownie uzyskać do niego dostępu po wygaśnięciu miejsca. Może się to zmienić wraz z nową funkcją.

Według raportu użytkownicy będą mogli również zobaczyć, jak długo i umożliwić ludziom przebywanie w przestrzeni po ponownym uruchomieniu.

Kolejną cechą, nad którą pracuje platforma, jest możliwość ustalenia pewnych zasad dotyczących przestrzeni. Owji odkrył również funkcję, która pozwala użytkownikom „zablokować” przestrzeń, co sugeruje, że gospodarze mogą w przyszłości ograniczyć czat na żywo do określonej grupy użytkowników.

Te funkcje są w fazie rozwoju. Twitter nie potwierdził jeszcze uruchomienia tych funkcji.

Na początku tego miesiąca pionier mediów społecznościowych wprowadził opcję hostingu współdzielonego do Spaces.

Użytkownicy mogą teraz współgospodarować przestrzenią, zapraszając innych użytkowników. Gospodarz może mieć do dwóch współgospodarzy i do dziesięciu głośników w przestrzeni.

Ułatw sobie zarządzanie przestrzenią… Wprowadź hosting współdzielony! – Gospodarze mają 2 zaproszenia dla współgospodarzy, które mogą wysłać – Stół powiększa się: 1 host, 2 współgospodarzy, 10 prelegentów – Współgospodarze mogą pomóc zapraszać prelegentów, zarządzać prośbami, usuwaj uczestników, przypinaj tweety i nie tylko! Twitter tweetowany z oficjalnego konta Spaces.

Gospodarze mogą również zapraszać współgospodarzy do zaplanowanych przestrzeni.

Platforma mikroblogowa rozszerzyła przestrzeń, aby od maja tego roku wszyscy użytkownicy mający co najmniej 600 obserwujących mogli gościć w przestrzeni.

Oddzielnie testowano również nowy sposób zarabiania przez użytkowników na pokojach dźwiękowych za pomocą Ticketed Spaces.

READ  Pierwsze zaćmienie Słońca w 2021 roku pokaże na niebie „pierścień ognia”

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top