Twitter podzielił się nowym wyglądem Toma Cruise’a! Zobacz kontrowersje!

Co się dzieje, gdy jedna z najsłynniejszych gwiazd na świecie… jest tak nie do poznania?

Słuchaj, już wiemy, że internet zwariowałby przy najmniejszej zmianie w wyglądzie celebryty. Czy to Chloe KardashianPosługiwać się faseton i filtry lub Zac Efron Wydaje się, że przybiera na wadze mięśnie twarzy, media społecznościowe odnotują różnice. Więc jeśli chodzi o Tom Cruise, który zawsze słynie ze świetnego wyglądu i lśniącej gwiazdy filmowej, Świergot Był wszędzie.

POWIĄZANE: Nicole Kidman tworzy rzadki komentarz na temat Toma In Bazar harfara Przykrywka!

Rozmowa dotycząca pojawienia się 59-latka wywodziła się ze zdjęć i nagrań wideo, na których był na imprezie Spryciarze przeciwko. olbrzymy Baseball w San Francisco – rzadka publiczna wycieczka z synem Rejs Conora (To ma rację Tom, ubrany w czarną bluzę):

Większość fanów Connora nawet tego nie zauważyła – ponieważ nie mogli zobaczyć poprzedniego wyglądu Toma! Jego twarz na zdjęciach z pewnością wygląda na pulchniejszą, nawet lekko opuchniętą, co prowadzi fanów do tweetowania:

„Co się stało z twarzą Toma Cruise’a? Ponieważ coś zdecydowanie stało się z twarzą Toma Cruise’a”.

„Wiem, że nie powinienem komentować wyglądu dżentelmena, ale co się stało z twarzą Toma Cruise’a? Scjentologia To było lekarstwo na wszystko, łącznie ze starzeniem się”.

„Twarz Toma Cruise’a wygląda, jakby ktoś próbował narysować z pamięci Toma Cruise’a z 1984 roku”.

Kilku użytkowników Twittera spekulowało na temat przyczyny zmiany, wysuwając teorie od wykonania pracy…

Tom Cruise stał się najnowszą gwiazdą Hollywood, która pociera twarz wypełniaczami, aby wyglądać „młodo”.

“Tom Cruise przybrał na wadze lub jego twarz jest pełna wypełniaczy. Jadę z wypełniaczem.”

“Tom Cruise musi wracać do zdrowia po jakiejś operacji plastycznej czy czymś. Jego twarz wygląda na opuchniętą i wzburzoną. Nie tylko ze starości. “

…lub, poważniej, na jakieś leki, być może stymulanty:

“Tak, tak też myślałem … Twarz prednizonu. Jeśli tak jest, wygląda o wiele lepiej niż ja, kiedy na niej byłem. “

„Wiesz, to się okaże, że teraz Tom Cruise wygląda tak, ponieważ bierze te same leki na raka, które zostały wyprodukowane Norma MacDonaldspuchnieta twarz”

Mój Boże…

READ  Po przywódcach czarownic z G7 królowa Elżbieta zasiada w urodzinowej procesji

Powiązane tematy: Pamiętaj, jak skończył zły Tom W: 7 Naruszenia COVID?

Komentowanie wyglądu aktora całkowicie skrytykowało niektórych użytkowników, pisząc:

„Słuchaj, wcale nie lubię Toma Cruise’a (nigdy), ale mam dość Twittera sabotującego ludzi z powodu ich wahań wagi. Ludzie mogą przybierać na wadze i tracić na wadze, i to jest nocna prawda!!! boi się bycia grubym!”

„Tom Cruise przykłada wagę do swojej twarzy, ponieważ może nie kręci filmu, który wymagałby od niego bycia w nieludzkiej postaci i bycia wymienianym w każdym miejscu, ponieważ wydaje mi się to tak obrzydliwe”.

Cóż, do diabła! On nie wygląda, jakby miał wypełniacze, wygląda, jakby przybrał na wadze! Może to być rola w filmie lub może być z powrotem w kilku filmach akcji w ciągu ostatnich dwóch dekad! Ma 59 lat! Wstyd dla ciała dla mężczyzn lub kobiet nie czuje się dobrze!”

Byli też tacy, których w ogóle nie obchodziła twarz Toma, zamiast tego skupili się na dziwnej odpowiedzi gwiazdy akcji na bardzo proste pytanie:

kupa śmiechu! obecnie ten który Rozpoznawalny jako odpowiedź Toma Cruise’a! Ale poważnie, było jasne, że wspierał swojego syna, mimo że nie był w to zaangażowany. To jest dobre rodzicielstwo!

To nie pierwszy raz, kiedy Tom wzbudził ogromną ciekawość i prawdopodobnie nie będzie to ostatni. Mamy tylko nadzieję, że jest zdrowy, a nie spekulacje na temat poważniejszego schorzenia. W każdym razie fakt, że jest poza domem i dobrze się bawi, jest prawdopodobnie dobrym znakiem.

READ  Podsumowanie premiery „Zamaskowanej piosenkarki”: sezon 6, odcinek 1 – Octopus

Sprawdź niektóre reakcje na Twitterze (poniżej):

[Image via KIKA/WENN]

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top