Twitter odzwierciedla decyzję o tym, w jaki sposób usunięte tweety pojawiają się na zewnętrznych stronach internetowych

Po zmianie wyglądu usuniętych tweetów osadzonych na zewnętrznych stronach internetowych na początku zeszłego tygodnia, wydaje się, że Twitter podejmuje decyzję Ctrl + Z w obliczu krytycznej reakcji.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o umieszczaniu tweetów, takich jak te w mobilny napój Lub wszelkie inne opublikowane artykuły, które zostały usunięte, ponieważ są teraz uwzględnione Pojawia się jako puste białe pole lub jako link do Tweeta. Doprowadziło to do ogromnej luki w historiach, w której brak wpisów w treści może prowadzić do braku kontekstu. Teraz, jak wspomniałem krawędź, Twitter cofa zmianę, a usunięte tweety w tekście pojawią się ponownie jako niesformatowany tekst.

Rzecznik Twittera powiedział w oświadczeniu: krawędź. „Doceniamy tych, którzy podzielili się swoimi opiniami – Twoja opinia pomoże nam ulepszyć Twittera”.

Wbudowane tweety, które zostały teraz usunięte, będą wyświetlane z oryginalnym tekstem tweeta, wraz z ich autorem i datą opublikowania. Według Eleanor Harding, starszego menedżera produktu Twittera, początkowa zmiana została wdrożona w celu „większego szacunku, gdy ludzie decydują się na usunięcie swoich tweetów”, a Twitter wydaje się tymczasowo cofnąć swoją decyzję, dopóki nie znajdzie lepszego sposobu na wdrożenie zmiany.

Dzieje się to wkrótce po tym, jak Twitter ogłosił, że w końcu doda profil Długo poszukiwany przycisk edycji na podium.

źródło: krawędź

READ  Rainbow Six Siege Walka 14 grudnia, opisz plany przeciwdziałania oszustwom

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top