Twitch Drops to nie ostatnia szansa na dostanie się do bety Overwatch 2 dzięki Overwatch League

Jeśli przegapisz roszczenie Monitor 2 Dostęp do wersji beta przez Dzisiejsza ogromna kampania Twitch DropsNie wszystko jest stracone. Overwatch League rozda tysiące kluczy demonstracyjnych w weekend otwarcia.

Więcej od ForbesaWersja beta Overwatch 2 PVP jest już dostępna, a oto jak się zarejestrować

sowa Opóźniony Pierwsze dwa tygodnie meczów odbywają się na Wschodzie ze względu na protokoły COVID-19, więc wszystkie mecze otwarcia weekendu odbywają się po południu i wieczorem w obu Amerykach. Zaczynają się o 15:00 ET każdego dnia między 5 a 8 maja. Tutaj możesz zobaczyć pełny harmonogram tygodnia 1:

Overwatch ligaHarmonogram 2022

1500 kluczy będzie przyznawanych co godzinę podczas weekendu otwarcia sezonu 5. Zgodnie z zapowiedzią Rad, żetony zostaną przyznane podczas innych wybranych meczów.

Mecze Overwatch League są transmitowane na YouTube zamiast na Twitchu. Aby kwalifikować się do Monitor 2 BETA Podczas tej kampanii będziesz musiał Połącz swoje konto YouTube z Battle.net. Możesz to zrobić, klikając lub dotykając ikony nagród na dole strumienia YouTube OWL.

Aby kwalifikować się, musisz obejrzeć co najmniej 1 godzinę transmisji OWL. Wszystkie programy radiowe w języku angielskim, francuskim i koreańskim oferują zniżki. Gramatyka sowa Monitor 2 Rozdaje kluczy BETA jest tutaj.

Ponadto będziesz mógł obserwować, jak grają zawodowcy Monitor 2 Otrzymasz żetony premium Overwatch League. Możesz je wydać na skórki OWL w grze. Pięć żetonów zostanie przyznanych na Twoje konto za każdą obejrzaną godzinę, a podwójne żetony otrzymasz podczas następujących meczów:

  • Los Angeles Gladiators vs New York Excelsior (5 maja, 15:00 ET)
  • Vancouver Titans kontra Boston Uprising (16:40 ET, 6 maja)
  • Washington Justice przeciwko Toronto Defiant (15:00 czasu wschodniego, 7 maja)
  • Florida Mayhem kontra Paris Eternal (16:30 czasu wschodniego, 8 maja)

Wszystko, o czym musisz wiedzieć Monitor 2 Beta, przeczytaj o moich wrażeniach, wymaganiach systemowych i opisach patcha ze wszystkimi zmianami z gry na żywo:

pierwszy Monitor 2 Beta potrwa do 17 maja. W przyszłości pojawi się więcej wersji beta, w tym dla graczy konsolowych.

Masz więcej pytań dotyczących wersji próbnej? uderz mnie na Twitterze Pomogę Ci jak najbardziej.

READ  Niecierpliwie oczekiwana gra RPG może działać na Unreal Engine 5

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top