Twins Outright Matt Shoemaker – plotki o handlu MLB

Prawe bliźniaki Matt szewc Zlikwidował pełne zwolnienia i wcześniejsze przydzielenie do Triple-A St. Paul, donosi Dan Hayes z Athletic (Link do Twittera). Minnesota zatrudniła go na spotkanie w zeszłym tygodniu.

Bliźniacy Shoemaker podpisali przez zimę roczną umowę o wartości 2 milionów dolarów w nadziei na ustabilizowanie tyłu spinu. Ale tak nie było, bo Shoemaker był jednym z najmniej skutecznych meloników w lidze w tym sezonie. 34-latek zdobył piłkę szesnaście razy (w tym jedenaście meczów), ale wyników nie było. Szewc jest oznaczony jako 8.06 ERA/5.37 SIERA na 60 1/3 rund. Zrobił tylko 14,1% trafień, z którymi miał do czynienia – zdecydowanie najgorszy znak w jego karierze – i traci piętnaście home runów. To już drugi sezon z rzędu, w którym szewc oddał więcej niż dwie długie piłki na każde dziewięć przejazdów, co jest znakiem nie do utrzymania.

Jednak bliźniakom nie zaszkodzi danie szewcowi szansy na wypróbowanie rzeczy w Triple-A. Przed 2020 rokiem zrobił dobrą karierę jako silne ramię, gdy był w dobrym zdrowiu. Jego tempo jest nadal zgodne z jego zakresem z ostatnich sezonów. Pomimo braku trafień, wskaźnik trafień swingowych Shoemakera wynoszący 10,3% jest tylko nieznacznie gorszy niż średnia ligowa.

Jako gracz z ponad sześcioletnim stażem w lidze, Shoemaker miał prawo odrzucić pomniejsze zlecenie ligowe, jednocześnie pobierając pozostałą część swojej gwarantowanej pensji. Zamiast tego zdecydował się pozostać w systemie Twins i ma nadzieję, że wróci do Target Field przed końcem sezonu.

READ  Zamknij Dzikich Złotych Rycerzy, aby pozostać przy życiu, i zmuś Game 7 do zdefiniowania serii

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top