Tuukka Rask Boston Bruins AHL

Providence Bruins zwolniony z bramkarza AHL Touka swoją głowę z egzaminu zawodowego we wtorek.

Raske podpisał kontrakt z AHL Bruins w zeszłym tygodniu, ale nie pojawił się w meczu dla zespołu. Trener Bruins Cassidy, Bruce Cassidy, powiedział w poniedziałek, że nie jest pewien, czy Raske zagra w meczu AHL, zanim dołączy do klubu NHL.

„Nie mam nic innego do roboty poza następnym meczem Providence w piątek” – powiedział Cassidy. „Więc będziemy musieli w pewnym momencie przedyskutować, czy to jest w grze, czy bezpośrednio w naszej sieci.

„Po tym nastąpi dyskusja, ale mamy kilka dni na rozwiązanie tego, więc wyobrażam sobie, że zajmiemy się tym jutro lub w środę”.

34-latek nie wraca do akcji po operacji biodra w czerwcu. Spędził sezon grając swoją ostatnią ośmioletnią umowę o wartości 56 milionów dolarów podpisaną z Bostonem w 2013 roku.

Rusk miał rekord 15-5-2 z oszczędnościami 0,913 i 2,28 GAA w poprzednim sezonie, jego 14. sezonie w NHL. Miał rekord 6-4 postsezonowy z 0,919 obrońcami i 2,36 gola do średniej.

Om 540 Kariera NHL zaczyna się Rask posiada rekord 306-163-66 z 2,27 GAA i 0,921 procentem oszczędności. Posiada rekord franczyzy Bruins w większości rozegranych i wygranych przez bramkarza meczów.

READ  Heaney, Rizzo i Velazquez pomagają Jankesom pokonać Red Sox

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top