Trzy psy atakują i zabijają starszą kobietę na Kapitolu: Policja w Calgary

Śledczy uważają, że kobieta była w bocznej uliczce, wykonując prace na podwórku, kiedy została zaatakowana przez psy sąsiada

Treść artykułu

83-letnia kobieta została zabita w niedzielne popołudnie w ataku trzech psów w północno-zachodnim Calgary, podała policja miejska.

Treść artykułu

Policja Calgary odpowiedziała północno-zachodniej społeczności Capitol Hill na bloku 1500 21st Avenue NW około godziny 14 i znalazła starszą kobietę z poważnymi obrażeniami w wyniku ataku psa. Śledczy uważają, że kobieta była w bocznej uliczce, wykonując prace na podwórku, kiedy psy jej sąsiadów wybiegły z podwórka i ją zaatakowały.

Policja uważa, że ​​psy są własnością sąsiada, a nie ofiary lub rodziny ofiary.

EMS powiedział, że kobieta została zabrana do Foothills Medical Center w stanie zagrażającym życiu. Policja Calgary poinformowała w niedzielę wieczorem, że kobieta zmarła później w szpitalu.

Policja w Calgary poinformowała, że ​​generalna jednostka śledcza przygląda się atakowi, a główni śledczy i wydział zabójstw kalifornijskiego Departamentu Policji konsultują się z nimi. Funkcjonariusze współpracują również ze służbami regulacyjnymi, ponieważ w grę wchodzą zwierzęta.

Śledztwo jest w toku.

Policja twierdzi, że dalsze kroki w przypadku takiego incydentu zależą od tego, co zostanie wykryte w dochodzeniu, ale może to prowadzić do zarzutów, takich jak zaniedbanie powodujące śmierć lub złamanie prawa wewnętrznego. Psy mogą być również schwytane lub uśpione.

[email protected]
Świergot: Umieść tweeta

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top