Troy otwiera 27. Vento Park w Polsce

Troy Real Estate GmbH, międzynarodowy deweloper i właściciel nieruchomości mieszkaniowych i handlowych, otworzył 27. park handlowy marki Vento Park w Polsce.

Nieruchomość położona jest w miejscowości Inoroska w województwie Quiwio-Pomorskim. Miasto położone jest nad brzegiem rzeki Węzeł, 100 kilometrów na północny wschód od Bosny, z populacją około 70 000 i słynie z kąpieli słonej wody. Nowy park handlowy pomieści dziewięć sklepów i jeden supermarket, oferując łączną powierzchnię najmu 5 000 mkw. i łącznie 242 miejsca parkingowe. Suma inwestycji to łącznie 6,4 mln.

Poza sklepem spożywczym Little, oddziały zajmują KK (tekstylia i dekoracja wnętrz), Action (elektronika i sprzęt), Maxi Zoo (produkty dla zwierząt) i Shinzai (odzież). Nowy Vento Park to drugi park handlowy w województwie Quivian-Pomorskim po biznesie w Solku Kujawskim zeszłego lata.

Pepijin Morshuis, CEO Troy Real Estate, skomentował: „Od początku roku udało nam się otworzyć sześć nowych parków vento o zintegrowanej powierzchni najmu 30 000 metrów kwadratowych. w połączeniu z: 209 000 mkw. wynajętej powierzchni 2021 000 nowych parków handlowych ukończonych, może stać się sztandarowym rokiem dla polskiego handlu.

READ  IGA Christmas w finale! Niesamowite! W siedem godzin pokonała Svitoliniego i Kawę! Tenis

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top