Trenerzy Six Saints mają pozytywny wynik testu na COVID-19

Dwie osoby zaznajomione z sytuacją powiedziały, że sześciu niezidentyfikowanych członków sztabu szkoleniowego New Orleans Saints, zawodnik i ekspert ds. żywienia, uzyskało pozytywny wynik testu na obecność COVID-19.

Ludzie rozmawiali z Associated Press we wtorek pod warunkiem zachowania anonimowości, ponieważ zespół i NFL nie wydali publicznego oświadczenia w tej sprawie. Ludzie mówili, że zaszczepiono cały Sztab Szkolny Świętych.

Później we wtorek Michael Thomas – który już nie kwalifikował się do gry w pierwszych sześciu meczach, gdy był na liście klubu fizycznie niezdolny do występów – został umieszczony w rezerwowym składzie New Orleans COVID-19.

Nazwiska większości innych osób, które uzyskały pozytywny wynik testu na obecność wirusa, nie miały zostać ujawnione w krótkim terminie ze względu na federalne przepisy dotyczące prywatności w medycynie.

Nie jest jasne, jak długo ci, którzy uzyskają pozytywny wynik testu, pozostaną w izolacji od zespołu przed powrotem na teren lub na osobiste spotkania.

Na razie cały zespół działa w ramach rozszerzonych protokołów łagodzących NFL, co oznacza obowiązkowe ukrywanie się w obiektach, codzienne testy, brak spotkań osobistych i fast food.

Pozytywne testy pojawiły się tuż po zwycięstwie New Orleans 38:3 nad Green Bay w niedzielę w Jacksonville na Florydzie, gdy gra została przeniesiona z Super Dome po uszkodzeniu południowo-wschodniej Luizjany przez huragan Ida.

Święci spędzili ostatnie dwa tygodnie trenując w rejonie Dallas i planują kontynuować treningi w TCU w tym tygodniu przed podróżą do Karoliny, aby zagrać w Tygodniu Drugim w niedzielę. Ta gra jest nadal w toku zgodnie z planem.

READ  Bliźniacy wyznaczają Matta Shoemakera na spotkanie

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top