Trener Ognistych Gigantów Joe Judge po 4-13 sezonach

East Rutherford, NJ – New York Giants posprzątało dom, zwalniając trenera Joe Judge dzień po tym, jak dyrektor generalny Dave Gittleman przeszedł na emeryturę.

Giganci ogłosili przeprowadzkę późnym popołudniem we wtorek, kończąc krótkie spekulacje, że właściciele planowali zatrudnić nowego dyrektora generalnego i pozwolić mu decydować o losie 40-latka.

Współwłaściciele Jon Mara i Steve Tisch powiedzieli, że uważają, że najlepiej będzie, aby Giants poszło w innym kierunku po pięciu kolejnych sezonach z dwucyfrowymi stratami.

Giganci zagrali w play-off tylko raz od wygrania Super Bowl w lutym 2012 roku. W ciągu ostatnich sześciu sezonów mieli czterech trenerów, począwszy od Bena McAdoo w 2016 roku, tymczasowego trenera Steve’a Spagnolo, Pata Shurmore’a w 2018 roku i mianowanego sędziego w 2020 roku.

Mara powiedział, że spotkał się z sędzią w poniedziałek i ponownie we wtorek i poinformował go o decyzji na drugim spotkaniu.

„Powiedziałem przed rozpoczęciem sezonu, że chcę czuć się dobrze z kierunkiem, w jakim zmierzaliśmy, kiedy graliśmy nasz ostatni mecz w sezonie. Niestety nie mogę tego powiedzieć, dlatego podjęliśmy tę decyzję” – powiedziała Mara. .

Nowy Dyrektor Generalny wyznaczy trenera.

„Będzie to wyczerpujące poszukiwania naszego następnego dyrektora generalnego” – powiedziała Mara po przejściu Gittlemana na emeryturę. „Szukamy kogoś, kto wykaże się wyjątkowymi zdolnościami przywódczymi i komunikacyjnymi, kogoś, kto będzie nadzorował wszystkie aspekty naszych operacji piłkarskich, w tym graczy, skautów i trenerów”.

READ  Zbliża się przesłuchanie Novaka Djokovica w sprawie wizy, ponieważ wniosek rządu australijskiego o opóźnienie zostaje odrzucony

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top