Trener Celtics, Emi Odoka, może zostać zawieszony za naruszenie Kodeksu Postępowania

Według wielu doniesień, trenerka Boston Celtics, Amy Odoka, może zostać zawieszona za naruszenie kodeksu postępowania drużyny.

Shams Al-Sharaniyah sportowiec Raporty stwierdzają, że Odoka „miała nieodpowiednią i dobrowolną relację z członkiem personelu”, dodając, że związek „uznano za naruszenie kodeksu postępowania franczyzy”.

Adrian Wojnarowski z ESPN i Adam Himmelsbach Boston Globe Jako pierwsi zgłosili nadchodzący komentarz. Wojnarowski i Himmelsbach informują, że wkrótce spodziewana jest ostateczna decyzja w sprawie dyscypliny.

Wojnarowski także Raporty Uważa się, że praca Odoki nie jest zagrożona i dodaje, że asystent trenera Joe Mazzola prawdopodobnie obejmie stanowisko tymczasowego trenera, podczas gdy Odoka jest zawieszony.

45-letni Odoka trenował Celtics przed sezonem 2021-22 i odniósł natychmiastowy sukces, prowadząc drużynę do finałów NBA, zanim przegrał z Golden State Warriors. Celtics prowadzili 51-31 w pierwszym sezonie Odoki.

Przed dołączeniem do Celtics, Odoka był asystentem trenera Brooklyn Nets w sezonie 2020-21. Po raz pierwszy zaczął trenować jako asystent w San Antonio Spurs w 2012 roku, a także spędził czas na ławce z Philadelphia 76ers.

Jako gracz był młodszym napastnikiem, który grał w 316 meczach NBA z Lakers, Knicks, Trail Blazers, Tottenhamem i Kings od 2003 do 2011.

Heimelsbach donosi, że Celtics mają zorganizować dzień dla mediów w poniedziałek i rozpocząć obóz treningowy we wtorek.

READ  Pittsburgh Steelers vs Seattle Seahawks 17.10.21 NFL Typy i prognozy » Sports Chat Venue

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top