Tragiczny wypadek na podcarpace. 6 zginęło, a 40 zostało rannych. „Podróż trenera przez przeszkody”

– Informacja o Wypadek Przyjechaliśmy o 23:50 – powiedział w TVN24 rzecznik Podcastingowej Straży Pożarnej, że „trener spadł z szyn i przewrócił się z łóżka”. Anna Dugos z komendy powiatowej poinformowała radiostację informacyjną Policja W Zarosvie jest to pojazd z ukraińskimi numerami rejestracyjnymi. Do incydentu doszło między spotkaniami jarosva-vsat i Presmy w mieście Kościuszki. W pojeździe znajdowało się 57 osób, w tym dwóch kierowców – wszyscy obywatele Ukrainy.

Dziewięć minut po ogłoszeniu pierwsza grupa ratowników była na miejscu – poinformował rzecznik Presbyterian Ambulance Service Marek Jankowski. – Ratownicy uruchomili jednostkę medyczną, trzech już nie żyło, a dwóch zmarło na miejscu akcji ratowniczej – mówił cytowany. tvn24.pl, Jankovsky.

Zginęło sześć osób

Początkowo informowaliśmy, że do szpitala przyjęto 34 osoby, w tym 8. Następnie o godzinie 7:30 rannych zostało 40 osób. Zginęło sześć osób. – Na pasażerów, którzy nie byli zapięci pasami, wywierano duże siły. W momencie, gdy autobus nagle zwolnił i uderzył w bariery poboru mocy, pasażerowie zaczęli biernie poruszać się po trenerze, atakując siebie nawzajem, o siedzenia, o wnętrze pojazdu – powiedział tvn24.pl cytowany Marek Jankovsky. Według niego spowodowało to liczne obrażenia głowy, kręgosłupa, brzucha i kończyn.

W akcji ratowniczej wzięło udział około stu strażaków, ratowników medycznych i policji. Na miejsce zdarzenia przybyły dwa helikoptery, aby przetransportować rannych.

Ruch na A4 jest nieco ograniczony, a usługi działają na miejscu. Niedogodności mogą zająć kilka godzin. Policja kieruje pojazdy silnikowe jadące autostradą w kierunku granicy alternatywną trasą do węzła Jaroswa East przez drogę krajową nr 94. Trwa ustalanie przyczyny wypadku.

Obejrzyj wideo
Zielona Góra. Kierowca nie pozwolił pieszym przejść przez jezdnię i zderzył się z autobusem

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top