Toronto zgłasza przerwy w dostawie prądu w Midtown w Scarborough

Toronto Hydro twierdzi, że cała moc została przywrócona po tym, jak w piątek wieczorem zgłoszono poważną awarię prądu w centrum Toronto w pobliżu Yonge i Eglinton, a także w Scarborough.

W aktualizacji firma poinformowała, że ​​przyczyną awarii była utrata dostaw od Hydro One, głównego dostawcy energii elektrycznej w Ontario.

W tweecie Hydro One potwierdziło, że cała energia została przywrócona do Toronto tuż przed godziną 19:00, a rzecznik firmy powiedział wkrótce potem, że wciąż zastanawiają się, dlaczego.

Dziesiątki mieszkańców Toronto zgłosiło na Twitterze rozległą przerwę w dostawie prądu w pobliżu ich lokalizacji w północnej i wschodniej części miasta.

Użytkownicy zgłaszali przerwy w dostawach od Bathurst na zachodzie po Bayview i od St Clair aż po York Mills. Toronto Hydro twierdzi, że prawie 40 000 użytkowników zostało dotkniętych awarią w szczytowym momencie.

Wcześniej w piątek ponad 5000 klientów stało w wirtualnej kolejce, aby zgłosić awarie w USA Witryna Toronto HydroWedług zrzutów ekranu udostępnionych w mediach społecznościowych.

Raporty mówią, że sygnalizacja świetlna i światła uliczne zostały również wyłączone w wielu obszarach.

„Traktuj skrzyżowania jako postój w czterech kierunkach w przypadku awarii sygnalizacji świetlnej” – napisała na Twitterze policja Toronto.

Tysiące klientów Toronto Hydro zgłosiło w piątek wieczorem rozległe przerwy w dostawie prądu w rejonie Midtown Toronto w pobliżu Yonge i Eglinton oraz w Scarborough. (6 stycznia / Film Scotta Thrashera)

Chociaż całe zasilanie powinno zostać przywrócone, rzecznik Toronto Hydro powiedział, że każdy, kto ma nierozwiązane problemy, może je zgłosić.

Użytkownicy mediów społecznościowych zastanawiali się, jak latarnia uderzyła w pobliską ciężarówkę Yonge Street i Hillsdale Streetpoważnie raniąc kobietę, ale żaden z dostawców wody nie był jeszcze w stanie skomentować, czy odegrało to rolę w awarii.

Nadchodzi więcej.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top