Toronto Maple Leafs Ryan Hardy Toronto Marlies AHL Nowa Fundlandia ECHL Growlers Chicago Steel USHL

Toronto Maple Leafs ogłosiło w piątek mianowanie Ryana Hardy’ego na pierwszego menedżera zespołu ds. mniejszych operacji ligowych.

35-letni Hardy dołącza do Leafs z Chicago Steel w United States Hockey League, gdzie jest dyrektorem generalnym klubu od 2018 roku.

Pochodzący z Madison w stanie Connecticut Hardy będzie dyrektorem generalnym zarówno Toronto Marlies z American Hockey League, jak i Newfoundland Growlers z ECHL.

„W ciągu ostatnich kilku sezonów nawiązałem silną relację z Ryanem, ponieważ Chicago Steel odniosło znaczące sukcesy na lodzie, a także sukcesy w rozwoju zawodników i personelu” – powiedział dyrektor generalny Leafs, Kyle Dupas. „Gdy oceniamy, jak najlepiej zmaksymalizować potencjał wszystkich naszych potencjalnych klientów, uznaliśmy, że dodanie Ryana do naszego zespołu zarządzającego i powierzenie mu zarządzania Marlies oraz hokejowego aspektu naszej relacji z Newfoundland Growlers byłoby bardzo korzystne dla organizacji. ”

W ramach dołączenia Hardy’ego do zespołu, Lawrence Gilman, który był menedżerem Marless od 2018 r., został awansowany na starszego wiceprezesa, zachowując jednocześnie funkcję asystenta dyrektora generalnego w firmie Leafs.

Dwukrotnie, Generalny Menedżer Roku USHL, Hardy dołączył do Steel z Boston Bruins, gdzie przez dwa lata był amatorskim zwiadowcą. Przed przyjściem do NHL Hardy był członkiem Narodowego Zespołu Rozwoju Stanów Zjednoczonych, gdzie pracował jako menedżer ds. kadr graczy.

READ  Marchand ogłasza zwycięzcę w OT, Bruins nawet serializuje z Capitals w grze 2

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top