Toronto Blue Jays strzelili trzy gole na dziewiątym miejscu w zwycięstwie nad Miami Marlins

Buffalo, Nowy Jork (AFP) – Vladimir Guerrero, Jr. strzelił zwycięską serię Joe PanikaPoświęcenie lotu, pokonywanie trzysuwowego tłumu na dole dziewiątej rundy dało Toronto Blue Jays zwycięstwo 6-5 nad Miami Marlins w środę wieczorem.

„Jeśli chcesz być zwycięską drużyną, każdy musi wnieść swój wkład” – powiedział menedżer Blue Jays, Charlie Montoyo. „(Panek) przyszedł z wielkim hitem, wielką muchą workową. To było świetne.”

Bo Bechet Podłącz go do potrójnego odtwarzania i Randall Grechuk Uderz dwóch oddzielnych ludzi, aby pomóc Toronto prowadzić w tym sezonie 2:0 w ich tymczasowym domu w Buffalo.

„To było dobre uczucie” – powiedział Bechet. „To był twardy grunt i udało mi się postawić na nim lufę”.

Bannick podniósł jednorazową muchę w stałym deszczu przeciwko lojalistce Yemi Garcia (3-4) i bezpiecznie przybył jako rozgrywający Szpak marsjański Rzuć piłkę za faul.

Z Blue Jays ciągnącymi się 5-3, Reese McGuire A Nasiona Marcusa بذور Zaczął na dziewiątym miejscu od singli i poprowadził Bichette w obu obszarach trzy razy w prawo. Guerrero i Teoscar Hernández celowo weszli, aby załadować bazy, zanim Grichuk wszedł do gry o władzę, torując drogę Bankkowi.

„Moja jazda moim Fastballem nie szła zbyt dobrze” – powiedział Garcia. „To spowodowało, że rzeczy nie szły tak, jak tego chciałem”.

Potrójne uderzenie Bichette’a w dół prawej linii pola nastąpiło po parze chybień w prawą stronę.

– Widzę, że zostaje – powiedział Montoyo. „Właśnie wtedy jest naprawdę dobry. Jego dwusuw jest świetny. Był piękny”.

Anthony Castro (1-1) był niepokonany na dziewiątym miejscu.

Corey Dickerson, Jazz Chisholm Jr., Jesus Aguilar i Mart dla Miami, który przegrał pięć razy z rzędu. Start Marlinsa Pablo Lopeza związał swoją karierę dziewięcioma uderzeniami w ciągu czterech rund.

READ  Plan renowacji Toronto Blue Jays Rogers Centre

Don Mattingly, menedżer Miami, powiedział: „To jeden z tych, w których masz przewagę, docierasz do właściwych graczy w grze i czujesz się z tym dobrze. Mamy przewagę pod koniec gry i tam właśnie naprawdę chcesz móc dostarczyć piłkę do twojego biurka”.

Nowicjusz z Toronto, Alec Manoah, pochodzący z Homestead na Florydzie, miał problemy z drużyną z rodzinnego miasta i pozwolił na trzy przejazdy w pierwszych trzech rundach i wyszedł z bazami załadowanymi w czwartej.

Manoah w zeszły czwartek na Yankee Stadium zaliczył swój debiut w lidze. Przeciwko Marlinom 23-latek praworęczny pozwolił na cztery trafienia i trzy spacery, jednocześnie trafiając pięć.

„Nie robiłem nieszybkich rzutów w sposób, w jaki powinienem”, powiedział Manoah. „Nawet kiedy mam dobry spacer, jest to pouczające doświadczenie. Dzisiaj wrzucają kilka piłek w powietrze. To jest baseball”.

Lopez, który również walczył w dziewiątym uderzeniu 18 kwietnia przeciwko San Francisco, dopingował siedmiu ze swoich ośmiu graczy jednym punktem, gdy Grechuk, drugi gospodarz tego wieczoru, przerwał imponującą passę.

Dickerson otworzył wynik solowym strzałem w drugiej połowie sezonu. Chisholm pokonał dwa wyścigi w trzecim i szóstym, co dało Miami prowadzenie 3-1, zanim Aguilar odpadł z 10. miejsca w dalszej części roku.

Po tym, jak Manoh oddał dwa trafienia, a drugi uderzył w pole z jednym na czwartym, został zastąpiony przez Joela Pimpsa, który dopingował Chisholma i sprawił, że Marty zrezygnował.

Grichuk trafił do swojego jedenastego domu przed czwartym meczem z Lopezem, dzięki czemu 4-2. To był 10. mecz Grichuka z trybem wieloosobowym.

Mart osiągnął swój trzeci gol w siódmej rundzie, zapewniając Miami pierwszy mecz z czterema graczami od końca 18 września 2020 r., Z dwoma głowami przeciwko Waszyngtonowi.

Guerrero, lider mrugnięcia w MLS, potroił się przy swoim pierwszym trafieniu, ale poszedł 1 za 4, aby sprowadzić swoją średnią do 0,335. W siódmym inningu, z dwoma napastnikami i Toronto przegrywającym 5:2, wykręcił ostrą passę w prawo, tylko po to, by go dogonić. Adam Duval. Hernandez następnie uderzył w faul Chisholma tak szybko, jak to możliwe, umożliwiając Siminowi strzelenie gola z drugiego miejsca.

READ  Świat hokejowy reaguje na szokującą śmierć Matissa Kivlenieksa

Blue Jays nie mogą grać w Toronto drugi sezon z rzędu z powodu kanadyjskich ograniczeń zdrowotnych związanych z COVID-19.

Pół tłuszczu hołd

Semien został wybrany Graczem Miesiąca po trafieniu .368 z ośmioma przeszkodami i 22 RBI. Jego 1130 OPS było czwartym najwyższym w lidze i prowadził w głównych hitach (42), dodatkowych bazach (21) i łącznej liczbie baz (80).

Semien został pierwszym graczem Blue Jays, który od tego czasu wygrał Gracza Miesiąca Edwin Encarnacion w sierpniu 2015 r.

pokój powozowy

Marliny: RHP Eliezer Hernandez (Prawy Biceps), który kwalifikuje się z listy kontuzjowanych w czwartek, zostanie aktywowany w pewnym momencie podczas nadchodzącej weekendowej serii w Pittsburghu. — Mamy plan — powiedział Mattingly — ale jeszcze nie zdejmiemy czapki.

Błękitne Sójki: RHP AJ fajne (wąska szyja) została umieszczona w IL na 10 dni z mocą wsteczną do 30 maja i została zastąpiona na liście przez RHP Jeremy’ego Beasleya.

Następna

Marlinowie udają się do Pittsburgha na serię czterech meczów z Piratami. Początek meczu otwarcia w czwartek nie został ogłoszony.

Toronto ma dzień wolny przed goszczeniem Houston w serii trzech meczów w ten weekend. LHP hyun jin ryu (17.00-14.00, 14.62) Piątek zaczyna się otwarcie.

___

Więcej od AP MLB: https://apnews.com/hub/MLB i https://twitter.com/AP_Sports

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top