Tony Khan zrywa WWE RAW, AEW Rampage vs SmackDown, Dynamite

Pojawił się prezes AEW, dyrektor generalny, dyrektor generalny i dyrektor kreatywny Tony Kahn „Piwnica mamy z Ruby Fox” W tym tygodniu dyskutowali o programowaniu WWE vs. AEW.

Jak wspomniano wcześniej, SmackDown będzie dostępny w piątek na FS1 o 20:00 czasu wschodniego przez 2 godziny i 30 minut, przy czym ostatnie 30 minut będzie trwało bez reklam i zmierzy się z początkiem AEW Rampage na TNT. Na SmackDown wystąpią Brock Lesnar, mistrzyni kobiet SmackDown Becky Lynch kontra Sasha Banks w meczu bez tytułu, Carmella kontra Zelena Vega w meczu półfinałowym Queen’s Crown, Finn Balor kontra Sami Zayn w półfinale King of the Ring mecz, a także najlepszy klejnot, który buduje markę w kolorze niebieskim. Live Rampage będzie miało godzinę przed koncertem „The Buy In” o 21:00 czasu wschodniego na kanale YouTube AEW, w którym wystąpią Bobby Fish kontra Lee Moriarty oraz Minoru Suzuki kontra Brian Danielson. W programie Rampage o godzinie 22:00 zobaczymy CM Punk vs. Matt Sydal, The Bunny vs. Ruby Soho, a także Chris Jericho, mistrz TNT Sammy Guevara i Jake Hager kontra

Khan rozmawiał z Fox w tym tygodniu i zauważył, kiedy te dwie firmy starły się ze sobą.

“Po raz drugi zdecydowali się postawić swoją głowę zapaśniczą z moimi zapaśnikami. Ostatnim razem, gdy to zrobili, nie stało się to z dnia na dzień, ale od samego początku AEW konsekwentnie ma lepsze wyniki niż NXT i wygraliśmy tamta wojna. AEW jest teraz programem. Środowy wieczór.

Podczas gdy rozszerzenie SmackDown jest tylko na tydzień, Khan rywalizuje z Brand Blue o to, aby być najlepszym pokazem wrestlingu na kablówce w piątek, jeśli o niego chodzi.

“Chcę, aby Rampage był na czas tak duży jak Dynamite. Dynamite zawsze był numerem jeden” – powiedział Khan. “Moim celem jest, aby ten program był najlepszym programem telewizyjnym. Jeśli zamierzają pokazać program przez kablówkę, to świetnie. Konkurujemy o to.

READ  Nicole Scherzinger motywuje nas wszystkich w serii bikini

Khan kontynuował i powtórzył, że jest przekonany, że AEW oferuje najlepsze show wrestlingu. Skomentował, jak w tym tygodniu program RAW, który nie był domowym show dla żadnego głównego turnieju WWE, powiedział, że jest do bani.

“Zobaczymy, co się stanie. Nie mówię na pewno, że wygramy, a pod pewnymi względami szanse mogą być przeciwko nam” – powiedział Khan. “Ale zagramy lepsze show. Ja wiem. Jeśli mi nie wierzysz, obejrzyj pokaz powrotu do domu, który zrobili zeszłej nocy, bo to jest do bani”.

Fox następnie żartobliwie zachęcił Khana do „gaszenia bzdur”, a Khan podwoił to, co myśli o RAW z tego tygodnia.

– Czy ja? Widziałeś to? Chan odpowiedział.

Czekajcie na więcej informacji o ofertach SmackDown i Rampage w tym tygodniu.

(H/T do zapasy na cytatach)

Śledź Marka na Twitterze pod adresem Umieść tweeta. Prześlij nam wszelkie wiadomości, wskazówki lub poprawki, klikając tutaj.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top