Tony Bennett odchodzi z występu

W zeszłym tygodniu legendarna piosenkarka Tony Bennett i Lady Gaga przeprowadzone dwa sprzedane Występy w Radio City Music Hall w Nowym Jorku. Teraz w nowym wywiadzie z różnorodnySyn i menedżer Bennetta, Danny, ujawnił, że te koncerty były ostatnimi występami Bennetta na żywo. „Nie będzie żadnych dodatkowych imprez”, powiedział Danny Bennett. różnorodny. “To była dla nas trudna decyzja, ponieważ jest zdolnym wykonawcą. Takie są jednak zalecenia lekarzy”. Przeczytaj całą historię tutaj.

Na początku tego roku rodzina Bennettów ujawniła się w wywiadzie dla Magazyn AARP Że u 95-letniego piosenkarza zdiagnozowano chorobę Alzheimera w 2016 roku. W komunikacie prasowym dotyczącym jego występu w Radio City nazwano go „ostatnim występem Bennetta w Nowym Jorku w jego karierze”. Wcześniej dzisiaj (12 sierpnia), różnorodny wzmiankowany Bennett odwołał swoją nadchodzącą trasę koncertową jesienią 2021 roku.

„Jego ciągłe zdrowie jest najważniejszą częścią tego wszystkiego” – dodał Danny Bennett w swoim oświadczeniu. różnorodny. „Nie chodzi o aspekt liryczny, chodzi o podróżowanie”.

Gaga i Bennett ostatnio Ujawnili szczegóły swojego nowego albumu Z okładek Cole’a Portera, miłość na sprzedaż, który dotrze 1 października przez Kolumbia i Interscope. Wynika to z ich współpracy z 2014 r. policzek przy policzkuco przyniosło im nagrodę Grammy dla najlepszego tradycyjnego popowego albumu wokalnego. W zeszłym tygodniu opublikowali wideo ze swojej wersji „Zostałem z ciebie wyrzucony. “

READ  Suknia ślubna Kitty Spencer Dolce & Gabbana

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top