Tonal zaoferuje lekcje na żywo w stylu peletonu od października

Tonal, który oferuje urządzenie do treningu siłowego podłączone do domu, dodaje do swojej biblioteki programów ćwiczeń na żądanie, oferując usługę lekcji na żywo podobną do peletonu o nazwie Tonal Live. Zajęcia rozpoczynają nadawanie 20 października.

Podczas zajęć trenerzy będą udzielać wskazówek i komentarzy na temat ćwiczeń oraz okrzyków, Według komunikatu prasowego. Ekran główny i aplikacja urządzenia również zostały przeprojektowane, co „pozwala odkrywać i planować treningi na żywo, udostępniać na żądanie bibliotekę poprzednich treningów na żywo oraz wyświetlać podgląd ruchów podczas treningu”. Tonal dodaje również „obszar społecznościowy”, w którym użytkownicy mogą wchodzić w interakcje.

Dodanie rozdziałów na żywo naprawia wyraźną lukę w ofercie Tonala. dawny krawędź Pracownik Nat Garon skrytykował fakt, że Tonal nie oferuje lekcji na żywo W swoim przeglądzie maszyny ze stycznia 2020 r. Powiedział, że nagrane wcześniej sesje mogą z czasem wydawać się przetrenowane lub przestarzałe. Dla użytkowników Tonal, którzy mogą być znudzeni aktualnie dostępnymi zajęciami, sesje na żywo mogą oferować regularną różnorodność treningów.

Podobnie jak rower Peloton, maszyna Tonal nie jest tania – kosztuje 2995 USD i ma miesięczną opłatę abonamentową.

READ  Jeff Bezos poparł General Fusion budowę obiektu syntezy jądrowej w Wielkiej Brytanii

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top