Tom Holland mówi, że kręci nieznany film „Break It Up”

Aktor Tom Holland po raz kolejny omówił intensywny fizyczny wizerunek nadchodzącego filmu Uncharted, mówiąc w nowym wywiadzie, że film Sony „złamał go”.

Według GQ, Holland zachorował na zapalenie ścięgna podczas kręcenia Uncharted. Miał tylko trzy dni wolnego po zakończeniu Uncharted w Berlinie i założeniu Spider-Man: No Way Home w Atlancie. Holland powiedział, że teraz zdaje sobie sprawę, jakie ma szczęście, że filmy o Spider-Manie są pełne efektów komputerowych, ponieważ w Uncharted tak nie było.

„Nigdy nie zdawałem sobie sprawy, jakie mam szczęście, że Spider-Man nosi maskę, ponieważ kiedy skacze i odlatuje z budynków, to wszystko w CG” – powiedział. „W Uncharted mam na sobie tylko spodnie Henley i torbę cargo. Ten film mnie zepsuł”.

To nie pierwszy raz, kiedy Holandia dyskutuje o intensywnym charakterze kręcenia Uncharted. Mówiłem już o jego stanie uszkodzony i posiniaczony” Podczas kręcenia filmu było tak ciężko, że doznał kontuzji ścięgna podkolanowego. „Nigdy więcej nie zrobię sceny walki na miecze” – powiedział.

Uncharted przeszedł przez różne fazy piekło rozwoju Już ponad 10 lat temu, ale film w końcu się skończył i już Jego uruchomienie planowane jest na luty 2022 r. Oprócz Hollanda, mentora Drake’a, Sully’ego, zagra nominowany do Oscara aktor Mark Wahlberg, a w bliżej nieokreślonej roli wystąpi Antonio Banderas. Reżyser Zombieland i Venom, Robin Fleischer, wyreżyserował Uncharted na podstawie scenariusza napisanego przez zespół scenarzystów Iron Mana Matta Hollowaya i Arta Marcuma.

Pierwszy zwiastun Uncharted ukazał się w październiku – zobaczcie go powyżej. Holland pojawi się w grudniu przyszłego roku w Spider-Man: No Way Home, który Właśnie dostałem nowy zwiastun.

READ  Gwyneth Paltrow tylko ogląda się w Królewskich Bombach Tennen

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top