TMNT dodaje Shredder’s Revenge do April O’Neil jako grywalnej postaci

Wojownicze Żółwie Ninja: Zemsta Shreddera, nowa gra retro, inspirowana klasycznymi grami Konami, będzie oczywiście zawierać Leonarda, Raphaela, Michała Anioła i Donatello w swojej grywalnej liście. Na targach Gamescom 2021 w środę deweloper Tribute Games i wydawca Dotemu ujawnili, że szczery reporter April O’Neil również odniesie sukces. zemsta niszczarki.

April użyje swojego mikrofonu i kamery telewizyjnej jako śmiercionośnej broni w bitwach przeciwko żołnierzom piechoty, ale jest też potężną artystką sztuk walki. Niektóre kwietniowe ruchy wydają się być inspirowane innym wojownikiem, Chun Li z Street Fighter i jej kopnięciem w górę. „Jego zwinność i dalekie kopnięcia pomagają mu szybko zbliżać się do celu i po raz kolejny udowadnia, że ​​żółwie mogą liczyć na ich stałe wsparcie, nawet przez kawałki pizzy” – powiedział Dotemu w oficjalnym opisie.

Nowy zwiastun dla Wojownicze Żółwie Ninja: Zemsta Shreddera Pokazuje także ruchy drużyny – zobacz, jak Leonardo łapie April i zamienia ją w zabójczą kulę do kręgli – oraz zdolność do ożywienia swoich kolegów z drużyny (co jeszcze?) kawałkiem pizzy.

Wojownicze Żółwie Ninja: Zemsta Shreddera Pojawi się na Nintendo Switch i PC w 2022 roku.

READ  iPhone 13 może obsługiwać łączność satelitarną LEO

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top