Timmins zaprzecza udziałowi w domniemanej napaści seksualnej na młodszy zespół Kanady 2018

Obrońca Arizona Coyotes, Connor Timmins, wydał w poniedziałek oświadczenie, w którym stwierdził, że nie był zamieszany w rzekomą napaść seksualną na członków kanadyjskiej drużyny juniorów World Hockey Team 2018.

Timmins, który był członkiem kanadyjskiej drużyny, która zdobyła złoty medal na mistrzostwach 2018 w Buffalo, za pośrednictwem swojej agencji Quartexx Management opublikował następujące informacje:

„Zdaję sobie sprawę z zarzutów postawionych niektórym członkom Canadian World Junior Hockey Team 2018 podczas ceremonii w Londynie, Ontario w czerwcu 2018 roku. Nie byłem w żaden sposób zaangażowany w incydent, który doprowadził do zarzutów, które zostały zgłoszone .

„Nikt nie twierdzi, że byłem obecny lub zaangażowany i nie mam osobistej wiedzy o tym, co się wydarzyło. W pełni współpracowałem w początkowym dochodzeniu w Hockey Canada i będę nadal współpracować przy wszelkich innych dochodzeniach zgodnie z wymaganiami, dopóki dochodzenie będzie kontynuowane”.

„Nie będę komentował dalej w tej sprawie”.

Hockey Canada rozstrzygnęło pozew w maju po tym, jak 24-letnia kobieta twierdziła, że ​​została zaatakowana przez ośmiu hokeistów, w tym członków reprezentacji narodowej juniorów, na gali i klubie golfowym w Londynie w prowincji Ontario w czerwcu 2018 roku.

Oświadczenie Timminsa pojawia się tydzień po tym, jak firma Hockey Canada ogłosiła, że ​​wznowiła śledztwo w sprawie domniemanego napaści, a kobieta zaangażowana w sprawę powiedziała, że ​​będzie współpracować.

Timmins wraz z Victorem Mitty, obrońcą Toronto Maple Leafs, publicznie ogłasza swoją niewinność po tym, jak Mitty to zrobił w oświadczeniu wydanym w zeszłym miesiącu.

READ  Zack Heyman opowiada o swojej roli w podpisaniu kontraktu z Jackiem Campbellem i opuścili Albertę

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top