TikTok testuje „tryb przezroczysty”, aby oglądać bez rozpraszania uwagi

TikTok testuje „tryb wyczyszczenia”, aby oglądać bez rozpraszania uwagi. Gdy funkcja jest aktywna — została zauważona przez użytkowników i oznaczona przez doradcę ds. mediów społecznościowych Matt Navarra(Otwiera się w nowym oknie)— Usuń nazwy użytkowników, adnotacje, informacje dźwiękowe i przyciski, które mogą powodować bałagan na ekranie.

TIK Tok Potwierdzono TechCrunch(Otwiera się w nowym oknie) Wersja beta jest obecnie testowana z wybranymi użytkownikami, którzy mogą uzyskać dostęp do opcji, dotykając i przytrzymując ekran aplikacji. Znajdź „Tryb wyczyszczenia” pod przyciskiem menu „Dodaj do ulubionych” i dotknij, aby włączyć cichsze oglądanie.

Nie ma ani słowa o tym, kiedy – lub czy – tryb Clear zostanie wprowadzony szerzej; TikTok nie odpowiedział od razu na prośbę PCMag o komentarz.

Prawdopodobnie będzie to mile widziany dodatek dla użytkowników, którzy mogą czuć się przytłoczeni bodźcami wizualnymi, a także dla tych, którzy po prostu wolą prostsze przewijanie. Jak wskazał TechCrunch, może to być również przydatne w sytuacjach, w których nazwa użytkownika lub podpis obejmuje ważne części filmu. Ludzie mogą nawet przestać prosić twórców o ponowne przesłanie przyciętego klipu, który można z łatwością wykonać zrzutem ekranu bez ikon blokujących widok.

Tryb Clear pojawia się po piętach nowej aplikacji TikTok bezpośrednia subskrypcja Test beta tylko na zaproszenie został uruchomiony w zeszłym miesiącu, aby dać twórcom inny sposób zarabiania na swoich treściach, oferując fanom dodatkowe korzyści, takie jak plakietki członkowskie, dostosowane emotikony i ekskluzywny czat.

Polecane przez naszych redaktorów

Sieć społecznościowa testuje ostatnio szereg ulepszeń jakości życia, w tym: przycisk „nie lubię”droga do Znajdź klipy Wcześniej przewijane w przeszłości lub utracone podczas odświeżania strony, twórcy mogą bezpośrednio Oznaczanie, tagowanie i przypisywanie filmów wideo.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top