Tiger-Cats pokonują Argonautów we wschodnim finale, aby awansować do szarego pucharu

TORONTO – Dane Evans prowadził dwa mecze w czwartym kwartale, aby zebrać Hamilton Tiger Cats, odnosząc ekscytujące zwycięstwo szosowe 27-19 nad Toronto Argonauts w niedzielnym finale Konferencji Wschodniej.

Evans prowadził jeden jard o 12:12, po czym nastąpił zwrot Michaela Domagali, dając Hamiltonowi prowadzenie 27-16. Evans dał Tactics pierwsze prowadzenie tego dnia, 18-13, w biegu na jeden jard w 3:35, zanim Don Jackson wpadł na dwupunktową konwersję.

To był wspaniały powrót dla Hamiltona, który w pierwszej połowie przegrywał 12:0, gdy jego atak słabł w pierwszych dwóch kwartałach.

Poprowadził Toronto do 11-jardowej passy Hamiltona i ustanowił gola na 18 jardów Borisa Bede – jego szóstego w meczu – i przypieczętował Toronto na osiem punktów na 1:10 przed końcem. Ale Jaylon Acklen z Hamiltona cofnął początek.

Evans wszedł do gry na początku drugiej kwarty po tym, jak rozpoczął Jeremiah Masoli, kończąc obiecującą passę Hamiltona. Evans ukończył 16 z 16 podań na 249 jardów i TD, podczas gdy Masoli wykonał cztery z sześciu podań na 22 jardy.

Toronto strzeliło 20-16 po bramce z 47 jardów Borisa Bede’a o 8:45 przed aktywnym w sezonie rajdem BMO Field (21.492).

30-jardowy TD Evansa trafił w remis Acklena 12-12 w 9:18 trzeciej. Ale Evans, który w poprzednim meczu przedłużył swój bieg o cztery jardy po udanym golu z boiska, został zwolniony za próbę dwupunktowej konwersji.

Pape White umieścił Hamiltona na planszy o 5:19 trzeciej kwarty, kiedy wrócił Pedey Punt z 59 jardów na 92 ​​jardy, aby przyziemić. Domagała tęskniła za transformacją.

Toronto prowadziło 13-12 na czwarte miejsce po tym, jak Bede chybił na 41 jardów o 11:54.

Hamilton będzie miał tę przewagę, że zagra u siebie w meczu w przyszłą niedzielę w Gray Cup na Tim Hortons Field. Ticats pojawią się w turnieju po raz drugi z rzędu po odrzuceniu decyzji 33-12 przeciwko Winnipeg Blue Bombers w 2019 roku.

READ  Montreal Canadiens Logan Maillo - TSN.pl

Hamilton zmierzy się z Winnipegiem lub Saskatchewan Rogriders.

Rozgrywający MacLeod Bethel Thompson, linebacker Dexter McCaul Sr. i linebacker Jeff Richards – wszyscy zaczynali w Toronto po pomyślnym ukończeniu protokołu COVID-19 CFL.

Trio, wraz z finalistą Charlestonem Hughesem i odbiorcą Llevi Noel, wzięło udział w czwartkowym meczu Toronto Raptors, który naruszał protokoły CFL. Klub wysłał całą piątkę do domu w piątek.

Zwykle gracze są zobowiązani do poddania się kwarantannie przez cztery dni i przesłania dwóch negatywnych testów, zanim będą mogli wznowić działania zespołowe. Ale w piątek CFL ogłosiło, że mogą wrócić, jeśli poddadzą się kwarantannie przez 48 godzin i przedstawią trzy negatywne testy, z których ostatni został wykonany w niedzielę.

Bethel-Thompson i McCoil Senior opublikowali. Richards ma trzy negatywne testy, co uprawnia ich do gry w niedzielę. Hughes i Noel byli na liście kontuzjowanych w Toronto i nie byli ubrani na mecz.

Bethel-Thompson miał 24 z 38 podań na 283 jardy w swoim pierwszym meczu CFL. Ustanowił rekord 7-2 jako starter w Toronto w tym sezonie.

Toronto wszedł z wynikiem 6-1 na BMO Field w tym sezonie i wygrał cztery mecze, w sezonie zasadniczym z Hamiltonem 3-1.

Bedi strzelił gola z pola 13:25 drugiego gola, dając Toronto prowadzenie 12-0 w przerwie. Jednak koniec kwarty był niezręczny, gdy Evans podał do Stephena Dunbara Jr., którego hak Henok Mwamba odzyskał flopa.

Do Mwamby dołączył później Chuck Richardson, który oddał piłkę do 25-jardowej passy Hamiltona, zanim Evans wyrwał piłkę z piłki. Uniemożliwiło to Peddy’emu próbę jeszcze co najmniej jednego gola z pola, gdy Hamilton odzyskał posiadanie, pozwalając Evansowi uderzyć kolanem, aby zakończyć grę.

Wynik zrobił wrażenie na Hamiltonie, którego atak osłabł w pierwszej połowie i stracił dwa trafienia.

47-jardowy cel Beedy’ego w 8:44 drugiej kwarty podbił Toronto na przewagę 9-0.

READ  Auger-Aliassime dociera do ćwierćfinału US Open po zwycięstwie nad Tiafoe

Toronto zdominowało pierwszy kwartał, dwukrotnie przekraczając linię pięciu jardów Hamiltona. Ale w obu przypadkach elegancko wyglądające napędy utkwiły w martwym punkcie, zmuszając Argos do osiedlenia się na celach polowych Bede na 10 i 11 jardach odpowiednio w 6:31 i 12:55.

Hamilton poprowadził do zwycięskiej passy Toronto na 16 jardów, ale Cordaro Lou zmusił Masoliego do zachwiania, a Chris Edwards sprowadził go z powrotem, by zakończyć bieg dziewięciu meczów na 59 jardów przez Tactics.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top