Tiffany Hill, były członek Klubu Myszki Miki, nie żyje w wieku 46

Wzgórze Tiffany’ego

youtube

Tiffany Hill, aktorka i piosenkarka, która zagrała Zupełnie nowy klub Myszki Miki Od 1989 do 1995 roku zmarła w Boże Narodzenie, potwierdzili jej koledzy w poście na Instagramie w czwartek. Miała 46 lat.

„Z najcięższymi ze złamanych serc dzielimy się smutną wiadomością o odejściu naszej ukochanej siostry Tiffany Talii Hill”, hołd opublikowany przez Hill. Klub Myszki Miki Costarzy założyli Didi Magno i Chasin Hampton.

Oświadczenie kontynuowało: „Na początku tego miesiąca doznała ataku serca, w wyniku którego zapadła w śpiączkę. Po wielu modlitwach i z rodziną u boku nasza droga Tiff wydała ostatnie tchnienie w bożonarodzeniowy poranek”. „Ona teraz odpoczywa w pokoju”.

Oprócz roli głównej Klub Myszki MikiHill był także częścią popowego zespołu Disney Channel, The Party.

POWIĄZANE: Oryginalna Myszka Miki, Bonni Lou Kern, umiera w 79

W ogłoszeniu śmierci Hilla stwierdzono również, że jej matka Nancy i siostra Tanya „przesyłają wszystkim swoją miłość”, ale domagają się „szanowania ich prywatności” w tym czasie.

Nigdy nie przegap żadnej historii – zasubskrybuj Bezpłatny codzienny newsletter dla ludzi Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od ekscytujących wiadomości o celebrytach po fascynujące historie ludzi.

Magno i Hampton dodali: „W imieniu rodziny Tiffany, jej koncert i Bracia i siostry MMCWszystkim serdecznie dziękujemy za miłość i życzenia, jakie złożyłeś naszej kochanej Tiffany. Jej piękno, talent, styl i duch zabawy na zawsze pozostaną w naszych sercach i wspomnieniach.”

POWIĄZANE: Po prostu chciał szerzyć miłość: Była gwiazda klubu Myszki Miki, Marque „Tate” Lynche, martwa w wieku 34 lat

Hampton – kto wystąpił Zupełnie nowy klub Myszki Miki Z Hale, Magno i mnóstwem innych A-listów, takich jak Britney Spearsi Justin Timberlake, I Ryan Gosling – Wysłano osobno Pozdrawiam go uczuciowo Swojej starej dziewczynie, którą z miłością nazywał swoją „siostrą”.

READ  Mighty Mighty BossTones jest bardzo, bardzo zepsuty

POWIĄZANE WIDEO: Sandra Jaffe, współzałożycielka New Orleans Institution Hall, umiera

W części Hampton napisała: „Częścią jej uroku było to, że nigdy nie wiedziała, jaka jest naprawdę wspaniała. Była rzeczowa, była troskliwa i miła. Była taka zabawna i zabawna”.

„Świetna piosenkarka, osobowość teatralna i aktorka, a kiedy muzyka uderzyła w jej umiejętności taneczne, od tamtej pory nigdy nie widzieliśmy gwiazdy pop!” on dodał. „Była naprawdę świetna artystka i jestem z tego bardzo dumny [sic] Miałem ją w moim życiu.”

Hale pojawił się także w jednym z odcinków ukochanego komediodramatu lat 90., kwitnąć, w 1993 roku.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top