The Weeknd zdobył kilka nagród; Pink, jej córka Wow na rozdaniu nagród Billboard

NEW YORK (Associated Press) – jak mama, jak córka: jej 9-letnia córka dołączyła do gwiazdy pop Pink na scenie podczas rozdania nagród Billboard Music Awards – pokazując swoje potężne umiejętności gimnastyczne, gdy wirują w powietrzu w niesamowitym wykonaniu. .

Pink zaprezentowała swoje charakterystyczne akrobacje lotnicze i akrobatyczne, z Willow Sage Hart dopasowującą w tle piosenkę Cover Me In Sunshine, Pink z wokalem jej córki.

Wcześniej nagrany program został wyemitowany podczas ceremonii wręczenia nagród w niedzielę, podczas której Pink otrzymała Ikonę, wręczoną jej przez Jona Bon Jovi.

Po przedstawieniu Pink powiedział: „Willow, udało się”. „Uwielbiam to, co robię i kocham ludzi, z którymi mogę to robić, i jesteśmy bardzo dobrzy w tym, co robimy, ale nie ma znaczenia, czy nikt nas nie odwiedza i nie gra z nami. Więc wszyscy macie … Dziękuję za przybycie! ”

Pink nie była jedyną osobą, która dobrze się wyspała – wspaniała piosenkarka country Gabby Barrett zdobyła trzy nagrody, w tym dla Najlepszej Artystki Country i Najlepszej Piosenki Country za „I Hope”. Remiks piosenki z udziałem Charliego Putha zdobył największą współpracę.

Dziękuję wszystkim bardzo. Barrett powiedział płacząc: „Występuję naprawdę ciężko przez 10 lat. … ciężko pracowaliśmy, aby się tu dostać ”.

The Weeknd również ma wspaniały weekend: gwiazda popu nominowana do 16 nagród Billboard Music Awards zdobyła – jak dotąd – dziewięć nagród.

The Weeknd został wybrany najlepszym artystą męskim, najlepszym artystą R&B i artystą Hot 100. Blinding Lights, piosenka nr 1 roku 2020, zdobyła nagrodę Hot 100, Best Radio and R&B Song, a wielościeżkowy singiel The Weeknd zdobył multiplatynę , „After Hours”, album R&B.

„Chciałbym podziękować innym nominowanym. To był mroczny rok, który przyniósł światło i ucieczkę z waszą muzyką” – powiedział The Weeknd na scenie niedzielnego koncertu, gdzie dziś wieczorem odebrał swoją pierwszą telewizyjną nagrodę.

READ  Rodzina Michaela Jacksona twierdzi, że Martin Bashir zdradził MG w filmie dokumentalnym

Wręczenie nagród rozpoczęło się od wspólnych występów DJ Khaleda, HER i Migosa, który występował dla wielu fanów w maskach przed teatrem Microsoft Theatre w Los Angeles, przywracając koncert do życia rok po rozpoczęciu występów na żywo. Ciemność jest spowodowana epidemią.

„Jak wspaniale jest znowu być razem” – powiedział Nick Jonas, który prowadzi ceremonię wręczenia nagród transmitowaną na żywo w telewizji NBC.

Wydarzenie zawierało mieszankę występów na żywo i wcześniej nagranych. Doja Cat i SZA – w towarzystwie tancerzy w futurystycznych strojach – zaśpiewali swoją wielką piosenkę „Kiss Me More” wewnątrz sali, na pustych miejscach. Alicia Keys obchodziła 20 lat od swojego pierwszego debiutu major, „Songs in Slight” i zaśpiewała piosenki z albumu, w tym piosenkę „Fallen”.

Podobnie jak The Weeknd, kolejna kanadyjska gwiazda przygotowuje się do wielkiego wyjścia: Drake. Brał udział w programie jako najbardziej utytułowany zwycięzca w historii Billboard Awards, przedłużając swój rekord do 28 zwycięstw po tym, jak został uznany za najlepszego wykonawcę strumieniowego w niedzielę. W dalszej części pokazu otrzyma nagrodę Artysty Dekady.

Drake i The Weeknd będą walczyć o pierwszą nagrodę w programie – Best Artist – ponieważ w konkursie wezmą udział Taylor Swift, nieżyjący już raper Juice WRLD i Pop Smoke, który zdobył cztery nagrody w ogłoszonym w niedzielę programie wstępnym, w tym dla najlepszego nowego artysty i Najlepszy rap dla artystów i najlepszy album rapowy za jego debiutancki album „Strzelaj do gwiazd, celuj w księżyc”.

The Weeknd, Swift, Juice WRLD i Pop Smoke będą walczyć o listę Billboard 200 Best Album, razem z Lil Baby.

W przeciwieństwie do innych nagród, w których komitety identyfikują kandydatów, finaliści Billboard Awards opierają się na albumie, sprzedaży cyfrowej, transmisji na żywo, audycjach radiowych i zaangażowaniu społecznym. Kandydaci do 51 kategorii opierają się na wykresie obejmującym okres od 21 marca 2020 r. Do 3 kwietnia 2021 r.

READ  COVID-19 Love Story: poznaj kanadyjską pannę młodą i jej amerykańskiego męża, którzy pobrali się na granicy

Z tego powodu kontrowersyjny piosenkarz country Morgan Wallen zdobył trzy nagrody, w tym dla Najlepszego Artysty Country i Country Album za „Dangerous: The Double Album”, który był hitem na listach przebojów muzyki pop i country.

Ponieważ Wallen, który był nominowany do sześciu nagród, został nakręcony kamerą z rasistowskimi obelgami na początku tego roku, nie może startować w Academy of Country Music Awards ani CMT Music Awards. Producent Billboard Awards Dick Clark powiedział, że nie może powstrzymać Wallena przed zdobyciem nominacji ani wygraną, ale uniemożliwił piosenkarzowi udział w programie.

BTS i Bad Bunny zdobyli po cztery nagrody i również zagrają. Inni artyści to Carol J, Doran Doran i Jonas Brothers with Marshmello.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top