The Walt Disney Company (NYSE: DIS), Amazon.com, Inc. (NASDAQ:AMZN) – restauracja Disney’s Space 220 oferuje atrakcje inspirowane przez NASA, takie jak Stellarvator, Orbit View i nie tylko

Miłośnicy kosmosu, którzy też są Walta Disneya (NYSE: DIS) Mają dobry powód, by być podekscytowanym niedawnym otwarciem przestrzeń 220 W hotelu znajduje się również restauracja w Epcot Center na Florydzie Przebłyski inspirowane przez NASA Dla gości jedzących w wciągającej restauracji Space.com wzmiankowany Czwartek.

Co się stało: Przestrzeń 220 została otwarta w tym tygodniu po pięciu latach odliczania i zawiera „Stellarvator”, który symuluje pionową ścieżkę kosmosu, aby wspiąć się do restauracji, panoramiczny widok na teren z wysokości 220 mil i serwuje „kosmiczne” posiłki .

Według raportu wszystkie koncepcje zostały stworzone przez zespół Walt Disney Imagineering i nie było konsultacji z NASA.

Przestrzeń 220, kiedy została zaprojektowana, została nazwana tak, aby reprezentować odległość, na której Międzynarodowa Stacja Kosmiczna była zawieszona nad powierzchnią Ziemi – 220 mil. Od tego czasu pomysł przeniósł się na stację kosmiczną Centauri, fikcyjny cel na tej samej ogólnej wysokości, co prawdziwa stacja kosmiczna.

Panoramy inspirowane są warunkami pogodowymi w czasie rzeczywistym w Epcot, gdzie znajduje się restauracja.

Zobacz też: SpaceX Elona Muska z powodzeniem wystrzelił cywilną załogę w kosmos, a Inspiration 4 dotarł na orbitę

W raporcie zauważono, że dane pogodowe są zabezpieczone satelitami meteorologicznymi, takimi jak Geostacjonarny Operacyjny Program Satelitarny Środowiskowy prowadzony przez NASA i Narodową Administrację Oceaniczną i Atmosferyczną.

Posiłki – 55 dolarów za dwudaniowy lunch i 79 dolarów za trzydaniowy obiad – są zbliżone do tego, co jedzą prawdziwi astronauci. W menu m.in. kalmary gwiaździste, kalafior blue moon, koktajle niebiańskiego świata, koktajle zero-zero oraz napoje liofilizowane.

dlaczego to ma znaczenie: Disney eksperymentował z wciągającymi tematami związanymi z kosmosem, aby przyciągnąć zainteresowanie publiczności. Ten ruch zbiega się w czasie z wyścigiem turystyki kosmicznej prowadzonym przez Tesla Corporation (NASDAQ: TSLA) Dyrektor generalny Elona Muska SpaceXI Amazon.com Inc (NASDAQ: AMZN) Założyciel Jeff Bezos’ niebieskie pochodzenie I Sir Richard Branson Virgin Galactic Holdings (NYSE: SPCE).

READ  Google kupuje więcej powierzchni biurowej w Nowym Jorku w miarę postępu technologicznego na rynku nieruchomości

Zobacz też: Disney oferuje rodzinom szansę na zostanie prawdziwym bohaterem Gwiezdnych Wojen, jeśli chcą zapłacić 6000 USD

Disney w sierpniu ujawnił ceny za swój dwudniowy luksusowy hotel, w którym grają film Gwiezdne Wojny, a obecnie jest budowany w pobliżu Disney’s Hollywood Studios na Florydzie.

Bilety dla czteroosobowej rodziny kosztują zaledwie 6000 USD na dwa dni i obejmują to, co Disney nazywa „częściowo wciągającym teatrem na żywo, częściowo środowiskiem tematycznym, częściowo kulinarną ekstrawagancją, częściowo prawdziwym życiem, a częściowo grą fabularną”.

ruch cen: Akcje Disneya zamknęły się w czwartek o 1,50% na poziomie 176,25 USD.

Aby zapoznać się z wiadomościami w języku francuskim, włoskim lub hiszpańskim, sprawdź Benzinga FrancjaI Benzinga Włochy, lub Benzinga Hiszpania.

Zdjęcie: dzięki uprzejmości Disney

© 2021 Benzinga.pl. Benzinga nie udziela porad inwestycyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top