The Smile zapowiada swój debiutancki album „Attention Light”

Od momentu powstania w zeszłym roku Smile — znany również jako Thom Yorke z Radiohead, Jonny Greenwood i Tom Skinner z Sons Of Kemet — wydaje się robić to wszystko poza wydaniem albumu. Narysowali plik wycieczka po EuropieGrała koncerty na żywo, dzieliła się piosenkami i wydawała utwory takie jak „palićSkrting na dachu,” Ten skromne maski-przypisany „Bananowa wizja,” I „Już nigdy nie będziesz pracować w telewizji. Cóż, w końcu nadszedł czas.

The Smile zapowiedział swój debiutancki album, Przyciągające uwagę światłoJuż 13 maja nakładem XL Records. Wraz z wiadomościami pojawiła się kolejna nowa piosenka „Free in the Knowledge”, która York jako pierwsza Po raz pierwszy w zeszłym roku Na wydarzeniu Letters Live w Royal Albert Hall w Londynie (jego pierwszy występ od początku pandemii).

Przyciągające uwagę światłoktóry był jednym z Nasze najbardziej oczekiwane premiery na rok 2022Wyprodukowany i zmiksowany przez Nigela Goodricha, a masterowany przez Boba Ludwiga. Kompozycje zawierają akordy współczesnej London Orchestra, a także pełną sekcję instrumentów dętych współczesnych brytyjskich jazzmanów, w tym Byrona, Allena, Theona, Nathaniela Crossa, Chelsea Carmichaela, Roberta Stillmana i Jasona Yarda.

Jeśli chodzi o „Free In The Knowledge”, piosence towarzyszy teledysk w reżyserii Liu Li. Sprawdź to poniżej, wraz z notatką od Greenwooda i listą utworów do nowego albumu.

Wreszcie! Data premiery, nowa piosenka, grafika, którą Tom i Stanley rysowali przez całą zimę – i uczucie, że w końcu podzielimy się naszą całkowicie nową muzyką.

Jestem bardzo wdzięczny, że z pomocą Nigela mogliśmy nagrać te piosenki tak, jak na to zasługiwały. A single wydane do tej pory były podziwiane – o ile wiem – co sprawia, że ​​czuję się naprawdę pewnie w reszcie płyty. Jak w algorytmie wszystkowiedzącym, jeśli ci się spodoba, pokochasz to, prawda? Mam nadzieję. Niezależnie od wszystkiego, blaszani i smyczkowi, którzy pomogli – również nie mogą się doczekać, aby usłyszeć ich całą pracę.

Więc tak, jesteśmy słusznie dumni i podekscytowani, że każdy może mieć to wszystko — ale jak dotąd był to długi proces, z tak wieloma wydanymi singlami. Mogę tylko przeprosić za nasze wahanie. Cierpliwość jest cnotą, ale trzeźwość i pokora – i one też się nie zdarzają. I nie możemy przekonać Apple Music do zaprzestania wyszarzania niepublikowanych tytułów utworów (irytujące!) — ale 13 maja będzie tam, a nie tutaj.

Kiedy przygotowujemy się do zagrania tego wszystkiego na żywo, mała część mnie patrzy na nagrywanie jako sposób na zapoznanie ludzi najpierw z piosenkami. To jest krótkowzroczne, ale kiedy to piszę, nie mogę wyjść poza pierwszy akord z mojego pierwszego koncertu w Chorwacji, ponieważ to tam jest dla mnie wiele emocji. Koncerty na żywo są krótkowzroczne, krótkotrwałe i przez to wszystko jest o wiele bardziej żywe.

Ale prawdę mówiąc, płyta nadal wydaje się być warta twojego czasu – czasu, który spędzasz na czekaniu i czasu, który prosimy cię o zainwestowanie w jego słuchanie – i to wszystko, na co mogę liczyć. Słucham tego ciągle, długo po tym, jak mam już dość, więc może to jest właściwy dalekowzroczny pogląd na to. Mam nadzieję, że masz takie samo doświadczenie.

Wszystkiego najlepszego,

Jasio

Lista śledzenia:
01 „taki sam”
02 „naprzeciw”
03 „Nigdy już nie będziesz pracować w telewizji”
04 „Banana wizja”
05 „dym”
06 dymki
07 „rzecz cienka”
08 „Otwórz wrota powodziowe”
09 „Wolni w wiedzy”
10 „suszarka do włosów”
11 „Machanie białą flagą”
12 „Nie wiemy, co przyniesie jutro”
13 „Skrting na dachu”

READ  Charlie Cox widzi możliwy powrót jako Daredevil jako Dicey – The Hollywood Reporter

Przyciągające uwagę światło Wyszedł 13/05 przez nagrania XL. Zamów go w przedsprzedaży poniżej.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top