„The Elder Scrolls Online” będzie pierwszą grą korzystającą z aktualizacji DLAA Nvidii

Rękopisy szejka online Jego wygląd zostanie zmieniony w tym roku, ponieważ MMO będzie pierwszą grą, która zostanie użyta NVIDIAProgram DLAA (Deep Learning Anti Aliasing) poprawiający wygląd Tamriel.

Oprócz DLAA, Rękopisy szejka online Dodatkowo otrzymasz wsparcie DLSS (Deep Learning Super Sampling). DLAA będzie najpierw testowany na publicznym serwerze testowym i będzie dostępny w aktualizacji 32 wraz z DLSS.

DLSS pozwala graczom oglądać grę w niższej rozdzielczości, a następnie wykorzystać sztuczną inteligencję do podniesienia poziomu wyglądu wszystkiego, co oznacza, że ​​użytkownicy powinni uzyskać wzrost wydajności bez wpływu na wygląd gier obsługujących DLSS.

Tymczasem DLAA korzysta z tego samego systemu aktualizacji AI, ale nie wymaga wprowadzania danych o niskiej precyzji. Oznacza to, że chociaż może działać intensywniej, gry powinny wyglądać zauważalnie lepiej.

Przemawiając w transmisji na żywo dwa dni temu (17 września), dyrektor kreatywny Rich Lambert potwierdził, że DLAA pozwoli na „niesamowite wygładzanie krawędzi”. Jeśli chodzi o wymagania, Lambert powiedział „potrzebujesz kart z serii RTX 2000 lub RTX 3000, aby skorzystać” z DLAA.

Jak to zauważyłem gry komputeroweGłówny inżynier graficzny, Alex Tardif, opisał dodanie DLSS jako „powitalną windę w naszej siedmioletniej grze MMO” i wspomniał o tym, ponieważ gracze z kartami RTX są w grze. Rękopisy szejka online Przy naprawdę wysokim FPS, DLAA działa dobrze, aby gra wyglądała trochę lepiej.

Tardif dodał, że DLAA „nie jest czymś, czego potrzebuje każda gra, ale ze względu na nią które – które, To tylko miało sens”.

w innych wiadomościach, Wygląda na to, że Sega zapowiada nową grę RPG na platformy mobilne. Z krótkiego zwiastuna wydanego przez firmę wynika, że ​​nadchodzący tytuł jest grą fantasy opartą na smartfonach, która będzie mocno opierać się na tradycyjnych, długopisowych grach RPG.

READ  Top 5 dodatków optymalizacyjnych dla serwerów Minecraft

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top