The Dallas Mavericks zbanowali dwóch fanów do 2023 roku po incydencie z rodziną Chrisa Paula

Dallas Mavericks ogłosili w poniedziałek wieczorem, że dwóm fanom odmówiono wstępu do American Airlines Center do 2023 roku po incydencie z członkami American Airlines Center. Chris PaulPodczas gry 4 w niedzielę pomiędzy Mavami a Phoenix Suns.

„American Airlines Center oraz ochrona i kierownictwo Dallas Mavericks zakończyły dochodzenie w sprawie incydentu z udziałem rodziny Paula. Dwóch niesfornych fanów próbowało niechcianie uściskać i prowadzić rozmowy z członkami rodziny Paula w publicznym lobby American Airlines Center. AAC Security i zespół zareagował natychmiast, gdy tylko Powiadomienie rodziny i fanów szybko opuścili mecz, a fani zaangażowani w incydent nie będą mogli wrócić na arenę do 2023 roku.

Po meczu Paul zabrał się do Twittera, aby wyrazić swoje niezadowolenie z sytuacji.

„Chcę, aby dobrzy gracze mówili coś fanom, ale fani mogą położyć ręce na naszych rodzinach… i *** to!!” Paweł napisał na Twitterze Niedziela.

Mavericks wygrali mecz 4 111-101, dopóki nie dotarli do serii w dwóch meczach. Paul zakończył z pięcioma punktami i siedmioma asystami, zanim przegrał w połowie czwartej kwarty.

Gra 5 rozpoczyna się we wtorek wieczorem w Footprint Center w Phoenix.