The Black Eyed Peas rozpalają emocje za noszenie tęczowych opasek na ramieniu podczas polskiego Nowego Roku

The Czarnooki groszek Sankcjonowana przez państwo polska telewizja była zaskoczona, gdy cała czwórka nosiła tęczowe opaski na ramieniu w ramach solidarności ze społecznością LGBTQ podczas noworocznego programu. Polska.

Komitetowi przewodniczył kanały TVP Spektakl „Noworoczne marzenia”.

Ich opaski rozgniewały członków rządzącej konserwatywnej partii Prawo i Sprawiedliwość (BIS), która kładzie nacisk na politykę wymierzoną w osoby LGBTQ. TMZ.

Członek partii Marcin Warchol o nazwie Armbands „wstyd” Oraz: „To nie jest sylwester marzeń, tylko sylwester oporu”.

Gdzie jest miłość?”, odpowiedział raper Black Eyed Peas Will.I.M.

„Jedność, tolerancja, zrozumienie, wspólnota, szacunek, różnorodność i integracja… to jest miłość… ludzie są ludźmi i wszyscy powinniśmy praktykować szacunek i miłość oraz uczyć się od wszelkiego rodzaju ludzi na ziemi” – napisał na Twitterze.

Will.i.am podziękował swojej „super inspirującej” polskiej publiczności podczas wydarzenia.Bycie bardzo otwartym i otwartym umysłem” i wspieranie narodu ukraińskiego przeciwko rosyjskiej agresji.

Potem zapytał: „Gdzie jest miłość?” Poświęcił piosenkę. W intencji ofiar nienawiści w 2022 roku, w tym osób czarnoskórych oraz społeczności żydowskiej i LGBTQ.

„Społeczność żydowska, kochamy was… ludzie pochodzenia afrykańskiego na całym świecie, kochamy was” – powiedział. „Społeczność LGBTQ, kochamy cię” – powiedział w klipie wideo.

Po piosence wyjaśnił przesłanie grupy o miłości i tolerancji. Sprawdź to poniżej:

READ  Duży zastrzyk gotówki dla Jaxy za zwycięstwo w Lidze Mistrzów

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top