Texas vs Luizjana 9/4/21 College Football Typy, kursy, prognozy » Gdzie rozmawiać o sporcie

Luizjana – Lafayette Rajin Cagons (0-0) vs Texas Longhorns (0-0)
4 września 2021, 16:30 CET
Linia: Texas Longhorns -8 / Louisiana-Lafayette Ragin’ Cajuns +8; Więcej / Mniej: 58
(Kliknij tutaj, aby uzyskać najnowsze kursy bukmacherskie)

Texas Longhorns spotkają się z Louisiana Ragin’ Cajuns w sobotę w pierwszym tygodniu gry na stadionie DKR-Texas Memorial Stadium. Luizjana kończy sezon 10:1 i wygrywa 71,8 procent swoich meczów pod wodzą trenera Billy’ego Napiera. Teksańczycy zakończyli ostatni sezon 7-3 i pierwszy rok rozpoczęli pod okiem trenera Steve’a Sarkissiana.

Luizjana Ragin’ Cajuns zdobywała w zeszłym sezonie średnio 33,6 punktu i 421,5 jarda na mecz. Luizjana przyznała w zeszłym sezonie średnio 22 punkty i 355,4 jardów na mecz. Levi Lewis wraca na środek po rzucie 2200 jardów i 19 przyłożeniach. Chris Smith powinien uzyskać więcej ładunku po średnio 5,6 jarda na przeniesienie przy 62 dotknięciach. Kyren Lacy i Jalen Williams to powracający duet przyjmujący, który połączył się przez 700 jardów i osiem przyłożeń. W defensywie Lorenzo McCaskill wrócił po prowadzeniu Luizjany z 83 wślizgami, Feraud Gardner miał 4,5 sakw, a Lbralin Trahan cztery przechwyty. Ragin’ Cajunowie są obciążeni po obu stronach piłki i powinni być w stanie budować na tym, co zrobili w zeszłym sezonie. Luizjana pokonała rozstawiony Iowa w inauguracyjnym sezonie od lat, więc w tym meczu również powinieneś spodziewać się pewnej grupy.

Texas Longhorns zdobywali średnio 42,7 punktu i 475,4 jarda na mecz w zeszłym sezonie. Texas przyznał w zeszłym sezonie średnią 28,5 punktu i 406,6 jarda na mecz. Casey Thompson lub Hudson Card zastąpią Sama Ehlingera w rozgrywającym. Bijan Robinson wraca do gry po prowadzeniu Teksańczyków z 700 jardami i czterema przyłożeniami. Joshua Moore i Jordan Whittington to duet przyjmujący, który połączył się na 600 jardów i dziewięć przyłożeń. W obronie DeMarvion Overshown powraca po 60 wślizgach, Moro Ojomo miał dwie torby, a Chris Adimora otrzymał jedno przechwycenie. Teksańczycy powinni być w dobrej formie w defensywie poza bramą i mieć kolejną świetną klasę rekrutacyjną, która wypełni wszelkie luki. Główne pytanie dla Teksańczyków dotyczy centrum, ponieważ zastąpienie Ehlingera nie będzie łatwe. Ehlinger był selekcjonerem drugiej drużyny z All-Big 12 w zeszłym sezonie i zdobył łącznie 127 przyłożeń w swojej karierze.

READ  Czuje się jak sen, mówi Princepal Singh z Gurdaspur w swojej NBA Journey: The Tribune India

Sprawdź SCP Polecane ujęcia

The Ragin’ Cajuns wygrali 4-1 ATS w ostatnich 5 meczach jako underdog. Longhornowie wygrali ATS 4-0 w ostatnich 4 meczach pozakonferencyjnych i 0-3-1 ATS w ostatnich 4 meczach u siebie. Mniej niż 6-2-1 w ostatnich 9 meczach Ragin’ Cajuns ogółem. Wynik to 7-3 w ostatnich 10 meczach Longhornów.

Texas Longhorns są wyraźnie lepszym zespołem na papierze, powinni być preferowani i powinni wygrywać. Jednak Teksas ma dziury do wypełnienia, szczególnie w środku, a w przeszłości widzieliśmy, że Clash of Centuries odgrywa ulubioną rolę. Luizjana przywraca wielu graczy po obu stronach piłki i ma rozgrywającego Lewisa. Ragin’ Cajuns również pokonali Iowa State w zeszłym roku, więc jest to pewny siebie zespół, który nie będzie się bał jasnych świateł. Ta gra może być o wiele bliżej niż ludzie się spodziewają. Daj mi punkty z Luizjaną w trasie.

Oferta zakładów sportowych: do 5000 $ bez ryzyka
Podczas rejestracji użyj kodu DAWGZRF

Randy Chambers Darmowy wybór:

Luizjana-Lafayette Ragine Cajuns +8

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top