Tess Holliday śmieje się z popularnej krytyki jej plażowego ciała

za pomocą Ainsley Darmon.

4 godziny temu

Tess Holiday wychodzi poza negatywność w Narodowy poszukiwacz.

W nowym poście na Instagramie 36-letnia modelka wysadziła sklep i rozpowszechniła swoje „50 najlepszych i najgorszych plażowych ciał”, nazywając swoją krytykę „śmiecią”.

„Ogłoszono mnie najgorszym ciałem plażowym roku i doprowadza mnie to do szału, ponieważ jest 2021, a my wciąż wyrzucamy takie śmieci?” Książki świąteczne.

POWIĄZANE: Tess Holiday „nie ma pomysłu”, może nawet zmagać się z anoreksją

Dodała: „Corney, ale też mnie rozśmiesza, bo jestem niespokojny!”

POWIĄZANE: Tess Holiday ujawnia, że ​​wraca do zdrowia z anoreksji: „Nie wstydzę się już tego głośno mówić”

Po skrytykowaniu sklepu Holiday udostępnił kilka ostatnich zdjęć jej w bikini.

„Użyli zdjęcia z zeszłego roku, a ja dodałem kilka nowszych (przesuwaj dalej) zdjęć, na których w zeszłym miesiącu patrzyłam na FOIIIINE jak diabli w stringach od bikini, aby mogli zdobyć najnowsze „nie gorące” – kontynuowała. „Ponadto byłem gorący w. Również w zeszłym roku media zawsze były w szoku, gdy „celebs” cierpią na załamanie zdrowia psychicznego, ale nadal utrwalają nierealistyczne standardy ciała i napędzają nas wszystkich toksycznej kultury”.

Doszła do wniosku: „Jeśli widzisz to i jesteś gruby jak diabli lub po prostu masz niewyrzeźbione i tradycyjnie „gorące” ciało i chcesz iść na plażę MF lub założyć kostium kąpielowy: zrób to”.

READ  Kontrakt WWE wygasa w tym tygodniu, nie ma bezkonkurencyjnego (raport)

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top