Tesla zwiększa zatrudnienie „na dużą skalę” w Quebecu pośród plotek fabrycznych

Tesla rozszerza swój zespół rekrutacyjny i wsparcia dla swoich „wielkich” działań rekrutacyjnych w Quebecu pośród plotek o potencjalnej instalacji w regionie.

Na początku tego roku zaczęliśmy zgłaszać dowody na to, że Tesla szukała potencjalnej lokalizacji w Kanadzie dla swojej kolejnej Gigafactory.

Tesla planuje zwiększyć produkcję do 20 milionów pojazdów elektrycznych do końca dekady i oczekuje się, że będzie potrzebować do tego jeszcze około ośmiu giga fabryk.

w czerwcu, Elektryczny Dostałem nagranie ogólnofirmowego spotkania prowadzonego przez dyrektora generalnego Tesli Elona MuskaPodczas gdy potwierdził, że Tesla szuka lokalizacji w Ameryce Północnej, dyrektor generalny zasugerował Kanadzie dla nadchodzącej Gigafactory Tesli, która jego zdaniem powinna zostać ogłoszona do końca roku.

piżmo Zrób to jeszcze raz Na dorocznym zgromadzeniu akcjonariuszy Tesli w zeszłym miesiącu ten wysiłek został potwierdzony przez Naciski ujawnione przez producenta samochodów z rządem Ontario w Kanadzie.

Później lokalny raport stwierdził, że Tesla odwiedził Valley Nickel Operations w Kanadzie i był: Miejsca eksploracji fabryk w Ontario i Quebecu.

Zgłoś to również do nas Tesla odwiedziła firmę zajmującą się wydobyciem i przetwarzaniem grafitu Z siedzibą w Battery Valley w Quebecu.

Największy dowód na to, że Tesla chciał założyć firmę w Kanadzie, a dokładniej w Quebecu, pojawił się w postaci Ogłoszenie o pracy dla „wielkiego rekrutera” w Quebecu.

Było to znaczące, ponieważ Tesla używał podobnego języka na temat rekrutacji na dużą skalę przed innymi dużymi projektami fabrycznymi, takimi jak niemiecka Gigafactory Berlin.

To było we wrześniu i od tego czasu dużo słyszeliśmy, ale teraz Tesla opublikowała kolejne ciekawe ogłoszenie o pracy.

Elektryczny Znajdź nową pracę do ogłoszenia.Koordynator RekrutacjiMa siedzibę w Laval, Quebec, poza Montrealem. W ogłoszeniu o pracę Tesla napisał, że koordynator będzie „ściśle współpracował z rekrutami o dużej liczbie pracowników”:

Współpracuj ściśle z rekrutami o dużej liczbie pracowników w szybko rozwijającej się organizacji. Postrzegamy naszych kandydatów jako gości, a my jesteśmy ich gospodarzami. Działaj jako przewodnik dla kandydatów przez proces onboardingu, aby zapewnić płynne doświadczenie kandydata.

Ogłoszenie o pracy sprawia, że ​​Tesla przygotowuje się do zatrudnienia dużej liczby nowych pracowników w Quebecu.

READ  Pożar baterii Tesli sfałszowany i rozbity przez firmę ubezpieczeniową w dziwacznym programie

Musk powiedział, że Tesla chce ogłosić lokalizację kolejnej fabryki Tesli Giga do końca roku.

Weź elektryczny

Będąc z Quebecu, przyznaję, że jestem stronniczy w moim pragnieniu zainwestowania Tesli w obiekt w Quebecu. Proszę więc wziąć to pod uwagę w moim raporcie.

Mając to na uwadze, myślę, że zdobycie fabryki Tesli zaczyna wyglądać całkiem nieźle w Quebecu.

Gigafactory może jednak nie być nowa, co generalnie oznacza masową produkcję pojazdów i akumulatorów. Może to być nowa fabryka, która wpasuje się w szybko rozwijający się łańcuch dostaw Tesli.

Mam na myśli fabrykę ogniw baterii lub nawet fabrykę materiałów katodowych czy anodowych.

co myślisz? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Subskrybuj Electrek na YouTube, aby otrzymywać ekskluzywne filmy i zasubskrybuj notacja dźwiękowa.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top