Tereny zieleni miejskiej utorują drogę do korzystania z centrum miasta: formalnego

„Mieszkańcy i goście mogą spodziewać się dodatkowych miejsc do siedzenia i stołów, które zapewniają zachowanie fizycznych protokołów odstępów” – mówi urzędnik.

Plany tworzenia terenów zielonych w pobliżu centrum Thornbury są nadal w toku.

„Każda dzielnica jest planowana w oparciu o wytyczne jednostki zdrowia publicznego Gray Bros (GBHU) i zapewnia mieszkańcom i odwiedzającym możliwość bezpiecznego korzystania z centrum Thornbury, jednocześnie wzmacniając i wzmacniając środki ochrony zdrowia publicznego” – powiedział Sean Carey, Dyrektor ds. Zdrowia publicznego w Gray Bros. Operacje dla miasta Blue Mountains (TBM).

W zeszłym roku TBM zainstalowała bariery Jersey po obu stronach Bruce Street South w centrum miasta, aby ułatwić większe ścieżki i pomóc w środkach dystansowania społecznego.

W tym roku miasto nie zainstaluje barier, ale zamiast tego wybrało dwa połączone tereny zielone w pobliżu centrum miasta. Tereny zielone znajdują się pod adresem Arthur W. 15 i 17 przy Hester Street Parkette.

„Pracownicy oczekują, że tymczasowe wspólne tereny zielone zostaną udostępnione do użytku publicznego zgodnie z ramami hrabstwa dotyczącymi ponownego otwarcia i zgodnie z wytycznymi GBHU” – stwierdził Curry.

Nakaz pobytu w domu ma zostać zniesiony w prowincji 2 czerwca, z pewnymi ograniczeniami nadal obowiązującymi, dopóki hrabstwo nie przejdzie do pierwszej fazy planu ponownego otwarcia, która ma rozpocząć się 16 czerwca.

Carey dodał, że wraz z postępami powiatu w zakresie bezpiecznego ponownego otwierania usług i dodatkowego biznesu, przestrzenie te zapewnią mieszkańcom i odwiedzającym miejsce do bezpiecznego korzystania z centrum miasta.

„Gdy te dwa obszary społeczności zostaną udostępnione do użytku publicznego, mieszkańcy i goście mogą spodziewać się dodatkowych miejsc do siedzenia i stołów, które zapewniają zachowanie protokołów fizycznej separacji” – powiedział Curry.

Oprócz uzyskania odpowiednich zezwoleń dotyczących zdrowia publicznego, personel miasta współpracuje również z Grey County przy Hester Street Parkette w celu ustalenia, które zezwolenie ma zastosowanie w celu ułatwienia wykonywania zawodów na drogach państwowych w hrabstwie.

READ  Czy możemy budować systemy energii słonecznej w kosmosie? | Earth.Org - Przeszłość | Obecny

„Obszary te zwiększą również powierzchnię chodnika dostępną w kluczowych obszarach, co pomoże i zwiększy fizyczną odległość, a także skoncentruje się na zmniejszeniu ryzyka rozprzestrzeniania się COVID-19” – powiedział Curry.

W czerwcu ubiegłego roku kupił TBM 15 i 17 Arthur Street West z zamiarem przekształcenia działki w przedpłacony parking.

Chociaż tego lata teren ten zostanie wykorzystany jako tymczasowa zieleń dla społeczności, miasto nadal realizuje swój kompleksowy plan przekształcenia parkingów w miejsca parkingowe. Pracownicy miasta obecnie pracują nad procesem zapytania ofertowego.

Konsultacje społeczne dotyczące projektu parkingu Arthur Street West mają się rozpocząć w miesiącach letnich, a budowa ma się rozpocząć pod koniec 2021 r., Na początku 2022 r.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top