Teoria spisku wyborczego Donalda Trumpa w 2016 r. mocno uderzyła

Zbadanie, czy Rosja starała się wpłynąć na wybory w 2016 roku (ona zrobiła) i czy była w zmowie z kampanią Trumpa, były prezydent regularnie opisywał ją jako:Największe polowanie na czarownice w historii Ameryki. „

Według Trumpa prawdziwą historią było to, jak zaczęło się śledztwo kontrwywiadowcze w Rosji – historia, którą specjalny prawnik John Durham dotarłby do sedna sprawy.

W sercu tego, co Trump nazwał „zbrodnia stuleciaTwierdził Durham, że prawnik kampanii Clinton Michael Sussman okłamał FBI na temat jego własnych interesów w przekazywaniu informacji o Trumpie i Rosji.
Wtorek, Sussman został uznany za niewinnego krzywoprzysięstwa przez federalne jury. Jak napisał CNN:

„Wyrok to poważna porażka prokuratorów Durham i Departamentu Sprawiedliwości, którzy spędzili trzy lata na poszukiwaniu nieprawidłowości w śledztwie Trumpa i Rosji”.

Czas pokaże, kiedy Durham zakończy śledztwo i czy wniesie oskarżenie przeciwko komukolwiek innemu.

Jasne jest jednak, że zarzuty Sussmana, jak dotąd najbardziej znany wynik śledztwa w Durham, sprowadzają się do znaczącej zmiany i niepowodzenia ze strony specjalnego obrońcy.

punktZawsze trudno było pogodzić dzikie twierdzenia Trumpa o powadze śledztwa Durham z jego wynikami. Ta dysproporcja nigdy nie była bardziej wyraźna niż dzisiaj.

READ  Podczas gdy inwazja na Ukrainę trwa, USA ostrzegają Chiny przed pomaganiem Rosji w omijaniu sankcji

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top