Ten Mini V8 to dzieło sztuki, które może osiągnąć 10500 obr./min

Zdjęcie artykułu zatytułowanego This 3.5-CC Miniature V8 to dzieło sztuki, które faktycznie działa

zrzut ekranu: zniekształcona percepcja | youtube

Co jakiś czas przekonuję się, że muszę kupić młody Ale funkcjonalny napęd. Nie wiem, co to jest, ale sceneria i dźwięk Bardzo się cieszę, gdy mały silnik się chwieje. Dlatego jestem bardziej niż szczęśliwy, że mogę pokazać jeden z najfajniejszych małych silników do tej pory: 3,5-cc V8 może kręcić z prędkością do 10500 obr./min.

Jeśli kiedykolwiek zostałeś wrobiony w modele samochodów spalinowych, samolotów lub łodzi, znasz małe silniki, które je napędzają. Te miniaturowe stacje elektryczne są często projektowane z myślą o funkcji ponad estetyczne piękno. To jest miejsce Huizhou Tuyan Precision Technology Corporation. Wchodzić, z absolutnie wspaniałym Linia Toyan Model Engine. Są to małe dzieła sztuki, które faktycznie działają.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego This 3.5-CC Miniature V8 to dzieło sztuki, które faktycznie działa

zrzut ekranu: Silnik Toyana

Toyan otworzył swoje podwoje w 2015 roku, Budowa małych elektrowni które coraz częściej wyglądają jak miniaturowe wersje rozpoznawalnych prawdziwych silników samochodowych. jeden z w przeciwnym razie, FS-V800, to mały silnik V8, który osiąga 10500 obr./min i wytwarza 4 konie mechaniczne. Oznacza to, że są to czerwone linie wyższe niż Audi R8 V10, Chevy Corvette, SRT Viper, Ford Mustang Shelby GT500 i Bugatti Chiron, I niezliczone inne legendarne samochody.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego This 3.5-CC Miniature V8 to dzieło sztuki, które faktycznie działa

zrzut ekranu: zniekształcona percepcja | youtube

Poziom szczegółowości Toyan w jej silnikach jest niesamowity. FS-V800 jest zasilany przez dwa gaźniki i Jest chłodzony przez pracę pompa wodna. aI po prostu sprawdź ten układ czasowy! Wszystko jest rozpoznawalne dla każdego, kto zdemontował pełnowymiarowy silnik samochodowy, tylko zredukowany do niewielkich rozmiarów.

Oto widok wszystkich pokazanych części silnika:

Zdjęcie artykułu zatytułowanego This 3.5-CC Miniature V8 to dzieło sztuki, które faktycznie działa

obrazek: Silnik Toyana

Oczywiście silnik o tak niesamowitym kształcie wymaga odpowiedniego przetestowania. Tu właśnie pojawia się Chicago YouTuber Warped Perception. gospodarz Ma talent do Testowanie wszelkiego rodzaju projektów inżynieryjnych, nakręconych z dużą szczegółowością w cudownym zwolnionym tempie. Tutaj FS-800 wygląda lepiej.

Toyan ogłasza maksymalną prędkość 12500 obr./min Do tego silnika, ale przykład w Wypaczona percepcja wideo zarządzana tylko 10500A palenie stało się gorące w tym procesie. Przynajmniej z mojego punktu widzenia, Wydaje się Problem może być związany z kontrolowaniem węglowodanów. W układzie chłodzenia też było sporo powietrza, co chyba nie pomogło.

Jednak nawet jeśli ustawienie nie jest optymalne, silnik jest bestią. Obecnie nic nie robię z samochodami R/C, Ale nadal mam tendencję do kupowania jeden z tych silników, tylko na moim Biurko. Och, mam złe myśli. Jeśli ty też coś dostajesz, powinieneś wiedzieć, że ten mały facet też Za drogo za $1800. Niestety, to sprawia, że ​​ten typowy silnik jest droższy niż większość pełnowymiarowych silników na tylną klapę. Ale trudno ci będzie położyć jeden z nich na swoim biurku.

READ  Bank centralny Nowej Zelandii ujawnia największą podwyżkę stóp procentowych od 20 lat | Biznes i Gospodarka

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top