Teledysk do teledysku Kanye „Heaven and Hell” / debiut reklamy telewizyjnej YEEZY Gap i premiera bluzy z kapturem

po Ogłoszenie ogromnego partnerstwa z Balenciagai Kanye West Wrócił, aby udostępnić teledysk do „Heaven and Hell”, który jest również używany jako pierwszy YEEZY Luka Reklama telewizyjna. Dodatkowo, wizualna/komercyjna reklama towarzyszy premierze kultowej bluzy z kapturem YEEZY Gap w kolorze czarnym (znajdującym się w teledysku) i niebieskim.

Wyceniony na 90 USD i dostępny w rozmiarach dla dorosłych i dzieci, towarzysząca mu czarno-niebieska edycja YEEZY Gap jest wykonana w 100% z bawełny i ma konstrukcję dwuwarstwową. Iść do Strona internetowa YEEZY Gap Kup wydanie już teraz.

Sugestywna wizualizacja Donda Utwór, który prowadzi z samplem z piosenki 20th Century Steel Band z 1975 roku, „Heaven and Hell on Earth”, służy jako „bezproblemowe połączenie między interdyscyplinarnymi platformami twórczymi artysty Ye”. Teledysk do „Heaven and Hell” jest czarno-biały i koncentruje się na kinowej jakości artystycznej, zgodnej z twórczą wrażliwością Kanye. Reklama YEEZY Gap TV będzie miała premierę 10 stycznia ESPN Podczas meczu o mistrzostwo National Football League.

Obejrzyj teledysk „Heaven and Hell”/reklamę telewizyjną YEEZY Gap po raz pierwszy poniżej.

Jeśli sam za tym tęsknisz, Przyjrzyj się bliżej butom adidas „Stone Carbon” YEEZY Knit Runner.

READ  Selma Blair „Poprosiłam o plany na śmierć” w niesamowicie animowanym dokumencie

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top